Dzisiaj jest: środa, 14 listopada 2018

eWyszków » Ogłoszenia » Praca - Dam pracę » Przedstawiciel Handlowy z językiem angielskim

Przedstawiciel Handlowy z językiem angielskim

Dodano: 22 sierpnia 2018 12:02, Kategoria: Praca - Dam pracę

OBOWIĄZKI: ? Kontakt z klientami, odbywanie spotkań. ? Pozyskiwanie nowych Klientów. ? Realizowanie planów sprzedażowych i ich raportowanie. ? Budowanie wizerunku firmy na rynku. OCZEKUJEMY:. Znajomość j.angielskiego. ? Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych, otwartość i nastawienie na współpracę. ? Prawo jazdy kat. B. OFERUJEMY: ? Stabilne warunki zatrudnienia. ? Stałe wynagrodzenie+ system prowizyjny. ? Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji. ? Przyjazną atmosferę pracy. ? Wsparcie ze strony zgranego zespołu. ? Możliwość indywidualnego rozwoju. ? Narzędzia pracy. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta aplikuj! :)

Dane kontaktowe

Adres Ostrów Mazowiecka
Adres E-mail oshin85@interia.pl
Numer telefonu 787223202