Dzisiaj jest: niedziela, 27 maja 2018

eWyszków » Wiadomości » Rekrutacja przedszkolna 2014

Rekrutacja przedszkolna 2014

19 lutego 2014, 15:42, UM w Wyszkowie, red. Agnieszka Pleńska

Rekrutacja prowadzona będzie do przedszkoli prowadzonych przez Gminę Wyszków oraz oddziałów przedszkolnych w miejskich szkołach podstawowych. W rekrutacji wezmą udział również cztery przedszkola niepubliczne, działające na terenie gminy.

We wtorek, 18 marca 2014 r. o godz. 8.00 rozpocznie się tegoroczna rekrutacja przedszkolna, która podobnie jak rok i dwa lata temu, odbywać się będzie w systemie elektronicznym. Rekrutacja zakończy się 3 kwietnia 2014 r. o godz. 15.00.

Publikacja wyników rekrutacji zaplanowana jest na 7 kwietnia. Potem rodzice przedszkolaków będą mieli jeszcze tydzień, do 14 kwietnia, by potwierdzić swoja wolę wyboru przedszkola. Rekrutacja uzupełniająca rozpocznie się 16 kwietnia i potrwa do 28 kwietnia.

Rekrutacja prowadzona będzie do przedszkoli prowadzonych przez Gminę Wyszków oraz oddziałów przedszkolnych w miejskich szkołach podstawowych. W rekrutacji wezmą udział również trzy przedszkola niepubliczne, działające na terenie gminy: Niepubliczne Katolickie Przedszkole, Przedszkole "Nasze Bambino", Przedszkole "Kubuś i Przyjaciele" oraz przedszkole "Bambino".

Regulamin rekrutacji:
Pobierz plik: regulamin_rekrutacji_2014-2015.pdf
źródło zdj. UM w Wyszkowie
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]