eWyszków » Wiadomości » Co się dzieje z Bugiem Wyszków?!

Co się dzieje z Bugiem Wyszków?!

30 września 2014, 19:01, Tomasz Krupa

Piłkarze wyszkowskiego Bugu po raz trzeci na własnym terenie doznali porażki.

Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie nad Skrą Drobin wydawało się, że kryzys mamy już za sobą. Niestety jak się okazało złe fatum nad Bugiem nadal jest.

Pierwsze 45 minut spotkania z MKS-em Przasnysz to praktycznie całkowita dominacja drużyny gości. Podopieczni trenera Adama Salamona byli jedynie tłem dla rywala. Goście mieli kilkanaście okazji na zdobycie bramki. I tylko dobrym interwencjom Derejki i odrobinie szczęścia nie straciliśmy bramki. Niestety w 25 minucie przegraliśmy 0-1 po bramce samobójczej Mateusza Maciak, który nie fortunie próbował przeciąć podanie wślizgiem.

Wyszkowianie najlepszą sytuację na strzelenie mieli po akcji Rafała Linki, który ładnie dośrodkował w pole karne, niestety Kowalczykowi zabrakło centymetrów by pokona golkipera gości.

Druga partia gry to popis dobrej dyspozycji naszego bramkarza, który w wielu sytuacjach ratował nasz zespół od straty gola. MKS cały czas dążył do podwyższenia wyniku. Gorąco zrobiło się pod bramką Bugu w 61 minucie po mocnym strzale jednego z zawodników gości, Derejko w ostatniej chwili sparował piłkę na rzut rożny. Po kilku minutach po raz kolejny goście zaatakowali, ale i tym razem górą był nasz bramkarz. W ostatnich 20 minutach do głosu powoli zaczęli dochodzić Wyszkowianie. W 71 minucie mogło paść wyrównanie, ale strzał Damiana Gałązki trafił jedynie w słupek. Na kwadrans przed końcem meczu kibice w Wyszkowie oszaleli z radości, ponieważ bramkę strzelił Kowalczyk. Niestety gol nie został uznany przez sędziego. Arbiter spotkania uznał, że chwilę wcześniej Gałązka faulował golkipera MKS-u.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem 0-1 dla MKS-u Przasnysz.

Bug Wyszków - MKS Przasnysz 0-1 (0-1)