Dzisiaj jest: piątek, 29 marca 2024

eWyszków » Wiadomości » Efektowne widowisko w Wyszkowie

Efektowne widowisko w Wyszkowie

31 sierpnia 2015, 21:55, Tomasz Krupa

W ostatnim spotkaniu IV ligi mazowieckiej drużyna Bugu Wyszków bramkowo zremisowała z KS-em Łomianki.

Całe spotkanie można opisać jako dobre, emocjonujące i mające wiele zwrotów akcji spotkanie. Po mimo, że obie drużyny strzeliły ostatecznie po jednej bramce. Warto zaznaczyć, że piłkarze czy to z Wyszkowa czy z Łomianek mieli szansę na przechylenie szali zwycięstwa na swoją korzyść.

Pierwsi "ukąsili" gracze gości, którzy po niepotrzebnym faulu jednego z naszych zawodników strzelili bramkę z 11 metrów. W tej sytuacji nasz golkiper Krzysztof Goleń nie miał szans skutecznie interweniować. Po utracie gola w naszych graczach zrodziła się piłkarska złość, czego efektem były co raz lepsze sytuację bramkowe. Niestety w pierwszych 45 minutach nie potrafiliśmy znaleźć drogi do bramki rywali.

Co nie udało się nam w pierwszej połowie, wyszło w drugiej. I tak w 50 minucie doprowadzamy do remisu za sprawą Ernesta Dobkowskiego. Co ciekawe Ernest pokonał golkipera KS-u strzałem głową (przyp. red. najniższy zawodnik na boisku). Po zdobyciu bramki na 1-1, gracze Bugu starali się iść za ciosem, ale tego dnia defensywa KS-u już nie dała się zaskoczyć.

W ostatnich minutach meczu było bardzo gorąco pod bramką Bugu i tylko dobre interwencję Golenia i obrońców uchroniły nas od starty bramki w ostatnich minutach spotkania.

Bug Wyszków - KS Łomianki 1-1 (0-1)