eWyszków » Wiadomości » Zwycięstwo i porażka

Zwycięstwo i porażka

16 kwietnia 2016, 08:16, Tomasz Krupa

Zmienne nastroje w szeregach Bugu Wyszków.

2 kwietnia 2016 r. drużyna Bugu Wyszków zmierzyła się na wyjeździe z KS-em Łomianki. Na pierwszą bramkę w tym spotkaniu zgromadzeni kibice musieli czekać, aż do 34 minuty. Wtedy to w polu karnym gospodarzy został sfaulowany został Ernest Dobkowski, a sędzia główny bez zawahania wskazał na "wapno". Do piłki podszedł Aron Majczyna, który pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Od tego momentu drużyna KS-u Łomianki zaczęła grać bardziej ofensywniej, ale dobrze spisująca się defensywa wyszkowskiego Bugu nie pozwoliła im na zbyt wiele.

Od początku drugiej połowy można było zauważyć większą przewagę gospodarzy, którzy za wszelką cenę chcieli doprowadzić do remisu. Jednak tak jak w pierwszych 45 minutach, obrona dowodzona przez Krzyśka Golenia nie dała się zaskoczyć. Pod koniec spotkania jeden z defensorów KS-u wycofał piłkę do bramkarza, który niepotrzebnie wyszedł, aż do linii środkowej boiska, co umiejętnie wykorzystał Maciej Bala, który przejął futbolówkę i podążył na pustą bramkę, strzelając gola na 2-0.

KS Łomianki - Bug Wyszków 0-2 (0-1)
Bramki:
Majczyna 34' (rzut karny), Bala 87'
Bug: K. Goleń - Ł. Damętko, A. Wróbel, M. Maciak, K. Kaput, Ł. Wolf, A. Majczyna, B. Salamon, E. Dobkowski (72' Ł. Kamiński), J. Rejnuś, Ł. Kowalczyk (64' M. Bala)

Tydzień temu nasza drużyna podejmowała rezerwy Wisły Płock na własnym boisku. Drużyna z Płocka przyjechała do Wyszkowa wzmocniona kilkoma zawodnikami pierwszego składu. Efektem tych wzmocnień była bardzo wysoka porażka naszej drużyny (przyp. red. 0-8). Jedna pomimo niekorzystnego wyniku można śmiało pochwalić naszą drużynę, która na tle graczy I-ligowych (przyp. red. Wisła Płock obecnie zajmuję drugie miejsce w I lidze) prezentowali się bardzo dobrze. W kilku sytuacjach Bugowi zabrakło odrobiny szczęścia lub skuteczności by zdobyć chociaż bramkę honorową.

Bug Wyszków - Wisła II Płoch 0-8 (0-3)