eWyszków » Wiadomości » Niespodziewany remis

Niespodziewany remis

25 maja 2016, 08:07, Tomasz Krupa

W zeszłą sobotę Bug Wyszków rywalizował z Wkrą Bieżuń.

Podopieczni trenera Artura Salamona niespodziewanie zremisowali 1-1 z Wkrą Bieżuń. Praktycznie całe spotkanie przebiegało pod dyktando naszego zespołu. Jednak nie potrafiliśmy naszej przewagi udokumentować. Czego efektem była bramka zdobyta przez zawodnika gości w 11 minucie meczu. Nasi obrońcy po rzucie wolnym niedopilnowani bocznego obrońcy Wkry, który silnym strzałem głową nie dał szans na skuteczną obronę Krzyśkowi Goleniowi.

Od momentu straty bramki ruszyliśmy do ataków, jednak dobrze spisująca się defensywa gości skutecznie przerywała nasze ataki bądź brakowało nam szczęścia (przyp. red. strzał w słupek bramki Wkry).

Na upragnionego gola zgromadzeni kibice Bugu musieli czekać, aż do drugiej połowy. Na strzał z rzutu wolnego zdecydował się Damętko, po drodze nikt nie dotknął piłki i ta wpadła do bramki tuż pod porzeczką.

Niestety do końca meczu Wyszkowianie nie potrafili zdobyć zwycięskiego gola.

Bug Wyszków - Wkra Bieżuń 1-1 (0-1)