eWyszków » Wiadomości » Czarna niedziela

Czarna niedziela

21 sierpnia 2016, 10:52, Tomasz Krupa

Piłkarze Bugu Wyszków przegrali 2-1 w Węgrowie.

W zeszłą niedziele drużyna Bugu Wyszków rywalizowała na wyjeździe przeciwko Czarnym Węgrów. Spotkanie idealnie rozpoczęło się na dla naszych graczy, którzy już w 4 minucie meczu objęli prowadzenie za sprawą Krawczyka.

Dopiero w ostatnich minutach pierwszej połowy gospodarze poważniej zagrozili bramce strzeżonej przez Krzyśka Golenia, ale świetna interwencja naszego golkipera nie pozwoliła na utratę bramki "do szatni".

Niestety druga połowa tak idealnie dla nas się nie zaczęła. Po 10 minutach od gwizdka sędziego Czarni zdobywają bramkę na 1-1. Kilka chwil później żaden z naszych obrońców nie zareagował i futbolówkę przejął gracz Węgrowa, który bez większych problemów pokonał Golenia.

I tak po kilku minutach drugiej połowy przegrywaliśmy już 2-1. Do remisu mógł doprowadzić Dominik Witkowski, ale jego strzał głową sparował bramkarz Czarnych.

Ostatecznie po 90 minutach gry nasz zespół musiał uznać wyższość rywali.

Czarni Węgrów - Bug Wyszków 2-1 (0-1)