eWyszków » Wiadomości » Sensacyjny remis

Sensacyjny remis

25 października 2016, 13:33, Tomasz Krupa

Bug Wyszków tylko remisuje w meczu ligowym.

W sobotę piłkarze Bugu Wyszków rywalizowali na własnym boisku z beniaminkiem naszej ligi drużyną - Delty Słupno. Patrząc tylko na same miejsce w tabeli drużyny przeciwnej (przyp. red. ostatnie miejsce w tabeli IV ligi) zdecydowanym faworytem była wyszkowska ekipa.

W pierwszych 45 minutach na boisku zbyt wiele się nie działo. Żadna z drużyn nie potrafiła sobie stworzyć 100% sytuacji bramkowej. I tak do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis.

Druga połowa to już prawdziwa sensacja. Goście od 55 minuty prowadzili 1-0, a mogli i nawet wyżej gdyby nie dobre interwencję naszego golkipera i szczęście (przyp. red. strzał w słupek). Patrząc na naszych piłkarzy widać w nich był ospałość, pewność siebie. Na nasze szczęście na cztery minuty przed końcem spotkania, Bug uratował Mateusz Paradowski, który strzałem głową pokonał bramkarza Delty.

Miejmy nadzieje, że najbliższy weekend piłkarze wyszkowskiego Bugu spiszą się o wiele lepiej.

Bug Wyszków - Delta Słupno 1-1 (0-0)