Dzisiaj jest: niedziela, 24 czerwca 2018

eWyszków » Wiadomości » Warsztaty "Tato - Odkrywca Talentów"

Warsztaty "Tato - Odkrywca Talentów"

19 kwietnia 2017, 11:11, UM Wyszków, red. MK

Inicjatywa Tato.Net we współpracy z Gminą Wyszków zapraszają ojców z Wyszkowa i okolic na warsztaty "Tato - Odkrywca Talentów", czyli na nowatorskie wydarzenie dla mężczyzn, którzy chcą nauczyć się, jak odkrywać i rozwijać talenty swoich dzieci.

Spotkanie odbędzie się w dniach 12-13 maja 2017 r. (piątek, w godz. 18-21, sobota, w godz. 9-18) w Przystanku Twórczej Edukacji w Wyszkowie przy ul. Fryderyka Chopina 9/4U.
Pierwszego dnia w warsztacie mogą wziąć udział także mamy. Szczegółowe informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie tato.net/talentywyszkow

Podczas warsztatów uczestnicy poznają czynniki wspierające rozwój talentu(predyspozycje intelektualne, środowisko, zainteresowania, osobowość), strategie i narzędzia odkrywania uzdolnień dziecka, omówią bariery w rozwoju talentów (wewnętrzne, rodzinne, społeczne) i metody ich pokonania, poznają ojcowskie (rodzicielskie) sposoby wspierania rozwoju dziecka (inspiracja, zabawa, edukacja). Ponadto dowiedzą się, w jaki sposób ulepszyć organizację pracy, wypoczynku i stylu życia dziecka, jak współpracować ze szkołą i czym się kierować wybierając zajęcia pozalekcyjne, a także jak wychowywać do sukcesu poprzez wzmacnianie cech osobowości sprzyjających szkolnej i zawodowej karierze.

Warsztaty prowadzi dr hab. Grzegorz Grochowski - specjalista rozwoju osobistego i dydaktyki zdolności. Tworzy i prowadzi szkolenia dla rodziców, nauczycieli i młodzieży, dotyczące odkrywania i rozwoju talentów. Autor licznych publikacji, licencjonowany trener inicjatywy Tato.Net, promotor kreatywnej edukacji przez całe życie.

Dzięki dofinansowaniu przez Gminę Wyszków koszt uczestnictwa w warsztacie jest symboliczny i wynosi: 30 zł/os. Opłata obejmuje: materiały szkoleniowe, specjalne publikacje dla ojców, przerwy kawowe, ciepły posiłek.

Kontakt do organizatora lokalnego: Łukasz Wachowski, 607-168-295.

źródło zdj. UM Wyszków
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]