Dzisiaj jest: niedziela, 27 maja 2018

eWyszków » Wiadomości » Pożar sklepu meblowego przy ulicy Sowińskiego (zdjęcia)

Pożar sklepu meblowego przy ulicy Sowińskiego (zdjęcia)

17 maja 2017, 09:06, KP PSP Wyszków, red. MK

Pożar wybuchł w piwnicy budynku.

11 maja około godziny 10:25 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Wyszkowie wpłynęło zgłoszenie o pożarze w budynku sklepu meblowego w piwnicy w Wyszkowie przy ul. Sowińskiego. Zadysponowano w pierwszej kolejności dwa zastępy z JRG w Wyszkowie.

Po dojeździe stwierdzono, że z pomieszczenia piwniczne firmy objęte są pożarem. Działania PSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu napięcia od budynku oraz podaniu jednego prądu wody do wnętrza budynku na palące się miejsce. Po ugaszeniu ognia pomieszczenia oddymiono i przewietrzono. Następnie sprawdzono pomieszczenia sąsiednie - oprócz dymu nie stwierdzono tam innych zagrożeń.

Na miejsce działań przyjechał właściciel firmy, któremu przekazano miejsce zdarzenia oraz patrol policji.

W działaniach udział brały: GCBA 4,5/16/4 MAN - JRG Wyszków, GCBA 5/32 MAN - JRG Wyszków, SLKw IVECO - KP PSP Wyszków oraz policja.

źródło zdj. KP PSP Wyszków
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]