Dzisiaj jest: poniedziałek, 28 maja 2018

eWyszków » Wiadomości » Kolizja dwóch pojazdów na ulicy Białostockiej (zdjęcia)

Kolizja dwóch pojazdów na ulicy Białostockiej (zdjęcia)

18 maja 2017, 09:56, KP PSP Wyszków, red. MK

Wszystkie osoby podróżujące pojazdami opuściły je samodzielnie. Nikt nie odniósł obrażeń i nie wymagał udzielenia pomocy medycznej.

W dniu 15.05.2017r. o godzinie 07:50 na ul. Białostockiej w Wyszkowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce zdarzenia udał się zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Wyszkowie.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania ustalono, że doszło kolizji dwóch samochodów osobowych. W chwili przybycia zastępów straży pojazdy znajdowały się na pasie jezdni utrudniając ruch na drodze. Wszystkie osoby podróżujące pojazdami opuściły je samodzielnie. Nikt nie odniósł żadnych obrażeń i nie wymagał udzielenia pomocy medycznej.

Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu akumulatora w uszkodzonym pojeździe, zorganizowaniu ruchu na drodze oraz uprzątnięciu pozostałości powypadkowych.

W działaniach brały udział służby: GBA 4,5/16/4 Mercedes Atego - JRG Wyszków oraz policja.

źródło zdj. KP PSP Wyszków
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]