Dzisiaj jest: niedziela, 27 maja 2018

eWyszków » Wiadomości » Śmiertelny wypadek w miejscowości Tumanek (zdjęcia)

Śmiertelny wypadek w miejscowości Tumanek (zdjęcia)

18 maja 2017, 10:03, KP PSP Wyszków, red. MK

Jeden z poszkodowanych pozostał w rozbitym aucie - nieprzytomny, bez zachowanych funkcji życiowych, natomiast dwie pozostałe osoby poszkodowane znajdowały się poza pojazdem.

W dniu 15.05.2017r. około godziny 18:40 w miejscowości Tumanek doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, jak się okazało później tragicznego w skutkach. Na miejsce zdarzenia udały się dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Wyszkowie, jeden zastęp z OSP Kamieńczyk oraz jeden zastęp z OSP Lucynów Duży.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, że doszło do zdarzenia z udziałem dwóch samochodów osobowych. Jednocześnie ze strażą pożarną przybył na miejsce zdarzenia zespół ratownictwa medycznego, który koordynował działania medyczne wobec trzech osób uczestniczących w zdarzeniu. Jeden z poszkodowanych pozostał w rozbitym aucie - nieprzytomny, bez zachowanych funkcji życiowych, natomiast dwie pozostałe osoby poszkodowane znajdowały się poza pojazdem.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, utworzeniu za pomocą narzędzi hydraulicznych dostępu do osoby poszkodowanej. Po wykonania dostępu do osoby poszkodowanej lekarz stwierdził zgon kierowcy. Dalsze czynności polegały na odłączeniu akumulatora oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia do czasu zakończenia czynności przez policje i prokuraturę.

W działaniach brały udział służby: GBA 4,5/16/4 Mercedes Atego - JRG Wyszków, GCBA 5/32 MAN - JRG Wyszków, GBA 2,5/23 MAN - OSP Kamieńczyk, GBA 2,5/25/8 MAN - OSP Lucynów Duży, SLOp Toyota RAV 4 - KP PSP Wyszków, policja, pogotowie ratunkowe oraz prokuratura.

źródło zdj. KP PSP Wyszków
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]