eWyszków » Wiadomości » Minimalna porażka

Minimalna porażka

7 września 2017, 22:14, Tomasz Krupa

Zabrakło nie wiele by uzyskać dobry wynik.

W zeszły weekend piłkarze Bugu Wyszków podejmowali na własnym stadionie drużynę rezerw Wisły Płock.
Spotkanie idealnie rozpoczęło się dla Bugu, który już w 13 minucie spotkania obejmuje prowadzenie.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Nogaja wykorzystał Daiji Kimura, który strzałem głową nie dał szans na skuteczną obronę bramkarzowi Wisły.

Podrażnieni goście ruszyli do odrabiania strat. Ta sztuka udał im się bardzo szybko, bo już zaledwie cztery minuty po tym jak stracili bramkę. Nafciarze gola na wagę remisu zdobyli z jedenastu metrów, po faulu jednego z naszych zawodników w polu karnym.

Bug do końca pierwszej połowy dzielnie atakował i miał swoje okazję na zdobycie bramki, jednak strzały Piotra Połodziuka czy Patryka Śleszyńskiego nie znalazły drogi do siatki rywali.

Po zmianie stron, groźnie zaatakowali goście, ale piłka po strzale jednego z zawodników z Płocka o centymetry minęła słupek bramki strzeżonej przez Rogulskiego. Do 83 minuty meczu utrzymywał się wynik z pierwszej połowy, wtedy to rezerwy Wisły rozegrały szybko rzut rożny, piłka trafiła przed pole karne Bugu, a tam strzałem z pierwszej piłki popisał się gracz Wisły.

Futbolówka idealnie wpadła do naszej siatki tuż przy słupku. Na odrobienie strat zabrakło nam już czasu i ostatecznie przegrywamy minimalnie 1-2.

Bug Wyszków - Wisła II Płock 1-2 (1-1)