Dzisiaj jest: czwartek, 25 kwietnia 2024

eWyszków » Wiadomości » Niemoc trwa..

Niemoc trwa..

21 października 2017, 08:18, Tomasz Krupa

W ostatnim spotkaniu IV ligi ulegliśmy wysoko Huraganowi Wołomin.

Od pierwszego gwizdka sędziego do ataków ruszyli goście, którzy za wszelką cenne chcieli wyjść na prowadzenie i kontrolować przebieg spotkania. Pierwsza groźna akcja gości została przeprowadzona w 13 minucie, ale na nasze szczęście idealnie zareagował Laskowski, który wybił piłkę na rzut rożny.

Niestety po tym rzucie rożnym Huragan obejmuje prowadzenie, po strzale głową jednego z graczy z Wołomina z trzech metrów.

Bug też miał okazję na zdobycie bramki, jednak dośrodkowanie/strzał Połodziuka nikt z naszych graczy nie zamknął i futbolówka przeleciała wzdłuż pustej bramki. W 36 minucie na mocny strzał zdecydował się Połodziuk, ale piłka leciała wprost w byłego golkipera Bugu Łukasza Derejkę.

Tuż przed przerwą powinno być 2-0 dla gości, ale w ostatniej chwili z linii bramki piłkę wybił Robert Nogaj.

Po zmianie stron gra Bugu była ewidentnie słabsza, co umiejętnie wykorzystali goście z Wołomina, którzy w tej części gry zaaplikowali nam jeszcze dwie bramki.

Drugą bramkę dla graczy z Wołomina można określić stadiony świata, ponieważ gracz gości strzałem z 23 metrów trafił idealnie w prawe okienko bramki strzeżonej przez Laskowskiego.

Kilka minut później Wyszkowianie otrzymali kolejny cios. Ten sam stoper Wołomina otrzymał podanie na głowę i ponownie idealnie przymierzył.

Miejmy nadzieje, że w kolejnych meczach Bug zainkasuje jakiekolwiek punkty.

Bug Wyszków - Huragan Wołomin 0:3 (0:1)