Dzisiaj jest: poniedziałek, 15 października 2018

eWyszków » Wiadomości » Prawie 200 kierowców skontrolowanych podczas działań "Alkohol i narkotyki"

Prawie 200 kierowców skontrolowanych podczas działań "Alkohol i narkotyki"

30 listopada 2017, 11:25, KPP Wyszków, red. MK

W minioną sobotę wyszkowscy policjanci przeprowadzili działania "Alkohol i narkotyki". Ich celem było wyeliminowanie z ruchu kierujących pod wpływem alkoholu czy środków odurzających.

W sobotę 25 listopada na terenie powiatu wyszkowskiego policjanci prowadzili działania prewencyjno-kontrolne pod nazwą "Alkohol i Narkotyki". Celem działań było wyeliminowanie z ruchu drogowego nietrzeźwych kierujących czy też kierowców prowadzących pod wpływem narkotyków. W działaniach udział wzięło 14 funkcjonariuszy, którzy sprawdzili stan trzeźwości prawie 200 kierowców.

Pamiętajmy, że nietrzeźwy kierowca na drodze to zagrożenie nie tylko dla niego samego, ale też dla zdrowia i życia innych uczestników ruchu drogowego. Nie pozwólmy pijanemu kierować autem. Jeżeli podejrzewamy, że kierowca jest pijany poinformujmy o tym Policję dzwoniąc na numer 112 lub 997.

źródło zdj. KPP Wyszków
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]