Nie dali rady...

21 kwietnia 2018, 19:10, Tomasz Krupa

Bug Wyszków wysoko przegrał z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki.

W dzisiejszym spotkaniu drużyna Bugu podejmowała na własnym obiekcie drużynę z Ożarowa Mazowieckiego.
Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, który już w 26 minucie spotkania objęli prowadzenie za sprawą Bartosza Kwiatkowskiego. Od tego momentu uwidoczniła się lekka przewaga gości, ale my też dochodziliśmy do głosu i kilka razy zagroziliśmy bramce rywali.

Gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się jednobramkową przewagą rywali do siatki Ożarowianki trafia Łukasz Łada. Do przerwy żadnej już z drużyn nie udało się objąć prowadzenia.

Po zmianie stron na boisku grali już tylko goście, którzy w tej partii gry znaleźli jeszcze trzykrotnie drogę do siatki Bugu. Tuż po wznowieniu gry, gola na 2-1 strzelił Paweł Jabłoński. Bug próbował atakować i zagrozić bramce Ożarowianki, ale nasze akcje kończyły się zazwyczaj na defensywie gości.

W 78 minucie spotkania po raz trzeci drużyna z Ożarowa Mazowieckiego podwyższa wynik spotkania. Tym razem na listę strzelców wpisał się Wojciech Łazęba.

Kropkę nad i w tym spotkaniu postawił ten sam zawodnik w 84 minucie strzelając swoją druga bramkę i ostatecznie przypieczętowując wyniki spotkania na 4-1 (1-1).

Bug Wyszków - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 4-1 (1-1)