eWyszków » Wiadomości » Huragan zmiótł Bug

Huragan zmiótł Bug

20 maja 2018, 07:23, Tomasz Krupa

Wysoka porażka w Wołominie.

Po tygodniowej przerwie (przyp. red. pauza po wycofaniu się drużyny Błękitnych Raciąż z ligi) na boisko wrócili piłkarze Bugu Wyszków.

Nasi piłkarze rywalizowali na wyjeździe z drużyną Huraganu Wołomin. Niestety tego spotkania dobrze nie będą wspominać.

Pierwsza bramka dla gospodarzy padła już w 3 minucie spotkania, autorem gola otwierającego wynik spotkania był Figiel. Jeszcze nie otrząsnęliśmy się po utracie bramki, a na boisku było już 2-0. Tym razem golkipera Bugu pokonał Rafał Wielądek.

Nie minął kwadrans gry, a już było 3-0. Trzeciego gola strzelił po raz drugi w tym meczu Figiel. 14 minut później po raz czwarty zmienia się wynik meczu. Piłkarze Huraganu za sprawą Gajewskiego po raz czwarty wpisują się na listę strzelców.

Bug po stracie czterech bramek w krótkim czasie powoli zaczął dochodzić do siebie i w 39 minucie zmniejszył swoje straty za sprawą Modzelana. Jednak jak się okazało później była to jedyna bramka w tym spotkaniu zdobyta przez naszych piłkarzy.

Natomiast gospodarze do czterech zdobytych w pierwszych 45 minutach meczu w drugich dorzucili jeszcze dwa gole. W 66 minucie piąta bramkę zdobywa Ledzion, a pięć minut później wynik spotkania ustala Górski.

Bug pomimo kilku prób w drugiej połowienie potrafił sforsować defensywy świetniej grającej Huraganu Wołomin.

Huragan Wołomin - Bug Wyszków 6-1 (4-1)