Dzisiaj jest: poniedziałek, 25 marca 2019

eWyszków » Wiadomości » Policjanci sprawdzili trzeźwość 47 kierowców

Policjanci sprawdzili trzeźwość 47 kierowców

20 lipca 2018, 06:24, KPP Wyszków, red. MK

Wyszkowscy policjanci przeprowadzili działania pod nazwą "Trzeźwość w przewozie osób" ukierunkowane na ujawnianie i eliminowanie z dróg nietrzeźwych kierujących, w szczególności wykonujących zarobkowy przewóz osób.

Nikomu nie trzeba tłumaczyć zagrożenia jakie niosą za sobą nietrzeźwi uczestnicy ruchu drogowego. Ich ujawnianie i eliminowanie z dalszego poruszania się ulicami to jeden z priorytetów działania policjantów.

16 lipca od wczesnych godzin rannych policjanci z wydziału ruchu drogowego wyposażeni w przenośne urządzenia do badania stanu trzeźwości prowadzili działania pn. "Trzeźwość w przewozie osób". Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości 47 kierujących. Wszyscy kontrolowani kierowcy byli trzeźwi.

Pijani kierowcy to śmiertelne zagrożenie dla wszystkich użytkowników dróg! Widząc nietrzeźwego kierowcę - reaguj zdecydowanie!

Źródło zdj. KPP Wyszków
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]