Dzisiaj jest: środa, 26 czerwca 2019

eWyszków » Wiadomości » O bezpieczeństwie z najmłodszymi podczas "Rally Wyszków 2018" (zdjęcia)

O bezpieczeństwie z najmłodszymi podczas "Rally Wyszków 2018" (zdjęcia)

3 października 2018, 14:11, KPP Wyszków, red. MK

Konkursy i zabawy promujące bezpieczeństwo w ruchu drogowym to działania policjantów, skierowane do najmłodszych uczestników imprezy sportowo - rekreacyjnej "Rally Wyszków 2018".

W niedziele 30 września podczas tegorocznej edycji "Rally Wyszków" wyszkowscy policjanci razem z uczniami klasy policyjnej poprzez zabawę, edukowali dzieci, jak dbać o bezpieczeństwo nie tylko swoje ale i swoich bliskich, przypominając m.in. o zapinaniu pasów bezpieczeństwa czy noszeniu elementów odblaskowych. Najmłodsi uczestnicy wykonywali prace plastyczne, zaś starsi rozwiązywali krzyżówki i odpowiadali na pytania związane z bezpiecznym poruszaniem się po drogach, chodnikach i ścieżkach rowerowych. Wszystkie poprawne odpowiedzi nagradzane były upominkami. Zabawę dzieciom umilała maskotka wyszkowskiej policji - "Łoś". Współpraca Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie z organizatorami rajdu trwa niezmiennie od kilku lat a działania profilaktyczne Policji cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród uczestników.

Podczas imprezy sportowo-rekreacyjnej, która cieszyła się dużą frekwencją mieszkańców naszego powiatu i nie tylko, policjanci udzielali informacji dotyczących rekrutacji do służby w policji.

Źródło zdj. KPP Wyszków
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]