Dzisiaj jest: poniedziałek, 19 sierpnia 2019

eWyszków » Wiadomości » Strony internetowe dla Twojego biznesu

Strony internetowe dla Twojego biznesu

6 grudnia 2018, 15:21, Tipmedia, artykuł sponsorowany

Każdy biznes aby się rozwijać potrzebuje klientów. Niektóre firmy posiadają stałych odbiorców od lat, co zapewnia im stabilność oraz dochody. Co jednak z przedsiębiorcami, którzy z miesiąca na miesiąc muszą walczyć o każdego klienta?

Co z tymi, którzy dla zdobycia nowego klienta godzą się na mocne zejście ze swojej marży oby cokolwiek sprzedać bo inaczej upadną? Wbrew pozorom takich firm jest bardzo dużo. Być może Twoja sytuacja również jest podobna. Co można zrobić?
 
Nowoczesne strony internetowe
 
Postaw na nowoczesną stronę internetową dla Twojego biznesu. Ciągle zmieniające się wymagania Google oraz nowe technologie wymuszają na właścicielach stron www bycie na bieżąco i aktualizację, tak aby nie zostać w tyle za konkurencja. Nie wystarczy już stworzyć strony, która będzie wisiała wiele lat. Trzeba nad witryną pracować, dostarczać nowe treści, wprowadzać zmiany, działać w obszarze pozycjonowania, tak aby pozyskiwać nowych użytkowników, którzy potencjalnie mogą zostać naszymi klientami. Należy pamiętać, że coraz więcej osób szuka informacji o firmach w internecie. Strona internetowa musi być przyjazna w odbiorze, sprawna, działać szybko i dostarczać takich informacji, których użytkownik szuka. Dodatkowo jeszcze musi być fajna wizualnie, aby nikogo nie odstraszyć.
 
Responsywne strony www
 
Kolejnym elementem z kategorii "must have" jest dopasowanie strony internetowej do urządzeń mobilnych. Liczba użytkowników smartfonów i tabletów wzrasta z roku na rok. Obecnie prawie każdy posiada już telefon z dostępem do internetu. Codziennie szukamy informacji mobilnie na dziesiątki zapytań. Kto nie będzie miał responsywnej, dopasowanej strony www ten po prostu zostanie mocno w tyle. Dlatego właściciele firm, którzy posiadają stronę internetową od lat powinni zmienić podejście typu: "mam stronę wiele lat, ale mam też stałych klientów więc nie potrzebuję nic zmieniać". To podejście jest krótkoterminowe. Lojalność klientów, co prawda dalej spotykana, jednak potrafi być zaskakująco niska. Pojawi się nowa, świeża firma z lepszą ofertą, wszystko będzie ładne, poukładane i klarowne, a do tego zbombardują klienta reklamą i tyle z lojalności. Dlatego trzeba ciągle walczyć o klientów, m.in poprzez podążanie za nowoczesnymi trendami i byciem "na czasie".
 
Strony internetowe Siedlce
 
Z rozwiązaniem problemu pomoże Agencja Reklamowa TEKSTURA Siedlce. Firma od kilku lat pomaga innym przedsiębiorcom w rozwijaniu biznesów poprzez tworzenie nowoczesnych stron www, reklamę oraz marketing internetowy. W swoim portfolio mają zarówno małe firmy jak i duże podmioty, działające na rynku międzynarodowym. Więcej informacji na https://agencjatekstura.pl/.

  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]