Dzisiaj jest: środa, 26 czerwca 2019

eWyszków » Wiadomości » Inteligentne rozwiązania dla Twojego domu

Inteligentne rozwiązania dla Twojego domu

3 stycznia 2019, 07:46, Materiał partnera, artykuł sponsorowany

Nie tylko w trakcie budowy, ale również już na istniejących nieruchomościach, można wdrażać inteligentne rozwiązania, które nie tylko poprawiają bezpieczeństwo, ale i jakość życia. W Polsce ten system staje się coraz popularniejszy i wielu właścicieli domów czy mieszkań szuka możliwości, które pozwolą na wejście na wyższy poziom innowacji! Zobacz, jakie są to rozwiązania.

Automatyzowane procesy w Twoim domu

Czy chciałbyś mieć pod stałą kontrolą swój dom, nawet jak jesteś wiele kilometrów od niego? Mieć prosty dostęp do sterowania oprogramowaniem, które zwiększa poczucie bezpieczeństwa, ale i stwarza wrażenie, że wciąż jesteście w domu? Tego typu rozwiązania oferuje sukcesgroup.pl, które proponuje mechanizmy rolet, systemy dwukierunkowe. Wystarczy tylko określić potrzeby względem ich oferty, a następnie przejść do realizacji.

Jak to zatem działa? Jest to bardzo ciekawy mechanizm, który opiera się w pełni o zautomatyzowane procesy, które można obsługiwać za pomocą telefonu czy tabletu! Jeżeli myślimy o roletach - mogą być zamykane i otwierane na czujnik światła, czas czy indywidualne określenie za pomocą jednego kliknięcia na urządzeniu mobilnym. Poprawia to komfort życia, a także bezpieczeństwo.

Czy jest to opłacalne?

Szacuje się, że w Polsce dochodzi do 80 tysięcy włamań do domów w roku, choć wiele z nich nie jest nawet zgłaszanych (jeżeli nic nie zaginęło lub ze strachu). Rolety będą dobrą odpowiedzią na zmieniające się czasy i niepewne bezpieczeństwo w dzielnicy mieszkaniowej, szczególnie takiej, w której wciąż budują się nowe domy. Rolety, które można sterować, nawet jak nie ma nas w domu (w nocy zamykać, na dzień otwierać, tworząc wrażenie zamieszkanego miejsca) poprawiają bezpieczeństwo, jak i jakość życia. Dlatego po co ryzykować, skoro takie rozwiązanie może przynieść więcej korzyści, niż tylko nam się wydaje.

  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]