Dzisiaj jest: czwartek, 18 lipca 2019

eWyszków » Wiadomości » Dzień Babci i Dziadka z wyszkowską policją (zdjęcia)

Dzień Babci i Dziadka z wyszkowską policją (zdjęcia)

25 stycznia 2019, 14:22, KPP Wyszków, red. MK

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie rozpoczęli działania profilaktyczno-edukacyjne skierowane do seniorów już w miniony piątek.

W ramach akcji pn. "10 Zasad Bezpiecznego Seniora" policjanci spotkali się z osobami starszymi w Wyszkowskim Ośrodku Kultury "Hutnik" podczas Gali zorganizowanej z okazji święta dziadków.

22 stycznia funkcjonariusze WRD spotykali się z seniorami - pieszymi uczestnikami ruchu drogowego. Policjanci złożyli serdeczne życzenia i przypominali o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Szczególną uwagę policjanci zwracali osobom starszym na zasady bezpiecznego przechodzenia na drugą stronę jezdni oraz zachęcali do noszenia odblasków o każdej porze dnia i nocy, nawet w terenie zabudowanym. Dla osób starszych policjanci przygotowali słodkie upominki, elementy odblaskowe w tym kamizelki i opaski oraz krótką broszurę z życzeniami i zasadami bezpieczeństwa w ruchu drogowym pn. "10 ZASAD BEZPIECZNEGO SENIORA". W ramach akcji nie zapomniano również o najmłodszych niechronionych uczestnikach ruchu drogowego.

Źródło zdj. KPP Wyszków
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]