Dzisiaj jest: niedziela, 26 maja 2019

eWyszków » Wiadomości » Policja poszukuje podejrzewanego o kradzież pieniędzy (zdjęcia)

Policja poszukuje podejrzewanego o kradzież pieniędzy (zdjęcia)

28 lutego 2019, 11:36, KPP Wyszków, red. MK

Policjanci z wydziału kryminalnego poszukują mężczyzny podejrzewanego o kradzież pieniędzy. Sprawca został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Osoby mające informacje, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny proszone są o kontakt z policją w Wyszkowie.

Do zdarzenia doszło na początku lutego na terenie prywatnej firmy w Wyszkowie przy ul. KEN. Jak ustalono, sprawca z niezamkniętej kabiny pojazdu ciężarowego ukradł kilka tysięcy złotych. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Policjanci zwracają się o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzn uchwyconego przez kamery.

Osoby mające informacje, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny proszone są o kontakt z policją w Wyszkowie nr tel. 29 743 624 lub wiadomość na adres: kppwyszkow@ra.policja.gov.pl Gwarantujemy anonimowość.

Źródło zdj. KPP Wyszków
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]