Dzisiaj jest: środa, 26 czerwca 2019

eWyszków » Wiadomości » Odbiór odpadów wielkogabarytowych już w ten weekend

Odbiór odpadów wielkogabarytowych już w ten weekend

11 kwietnia 2019, 11:46, UM Wyszków, red. MK

Urząd Miejski w Wyszkowie przypomina, że w dniu 13 kwietnia 2019r. odbierane będą odpady wielkogabarytowe i zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.

W miejscowościach: Gulczewo, Rybno, Rybienko Stare, Tulewo, Tulewo Górne, Leszczydół-Działki, Leszczydół-Nowiny, Leszczydół-Pustki, Leszczydół Stary, Natalin, Kamieńczyk, Skuszew, Świniotop, Puste Łąki odbierane będą odpady wielkogabarytowe i zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Firma rozpoczyna odbiór od godziny 7:00 w związku z czym odpady należy wystawić przed tą godziną. Odpady wystawione po przejeździe samochodów, które są monitorowane za pomocą aplikacji GPS nie zostaną odebrane a zgłaszane reklamacje nie będą uwzględniane.

Jako odpady wielkogabarytowe będą odbierane stare meble, zabawki, dywany, sofy, itp. oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, np. lodówki, pralki itp.

Nie będą odbierane odpady pochodzące z remontów (okna, drzwi, panele, itp.) oraz części samochodowe i zużyte opony.

Źródło zdj. Starostwo w Wyszkowie
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]