Dzisiaj jest: niedziela, 22 września 2019

eWyszków » Wiadomości » Piknik profilaktyczny z okazji Dnia Dziecka (zdjęcia)

Piknik profilaktyczny z okazji Dnia Dziecka (zdjęcia)

5 czerwca 2019, 09:18, KPP Wyszków, red. MK

Kolorowanki, rebusy, zagadki oraz inne niespodzianki to atrakcje przygotowane przez policjantów dla dzieci podczas profilaktycznego, rodzinnego pikniku zorganizowanego przez Gminę Wyszków z okazji Dnia Dziecka.

W niedzielę 2 czerwca wyszkowscy policjanci spotkali się z dziećmi podczas profilaktycznego pikniku rodzinnego zorganizowanego przez Gminę Wyszków. Takie spotkanie to doskonała okazja nie tylko do zabawy, ale również możliwość przypomnienia podstawowych zasad bezpieczeństwa. Specjalnie na tę okazję policjanci przygotowali dla dzieci rebusy, krzyżówki i kolorowanki dotyczące głównie bezpieczeństwa w ruchu drogowym i bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku. Każde dziecko odwiedzające policyjne stanowisko otrzymało upominek. Niewątpliwą atrakcją była również możliwość zrobienia sobie zdjęcia za kierownicą radiowozu. Rodzice razem z dziećmi chętnie korzystali też z krótkiego szkolenia dotyczącego udzielania pierwszej pomocy, który w profesjonalny sposób prowadzili w policyjnym namiocie ratownicy medyczni z wyszkowskiego oddziału Grupy Ratowniczej Nadzieja. 

Piknik z okazji Dnia Dziecka połączony był z Motosercem organizowanym przez wyszkowskich motocyklistów Free Horses MC Poland. Wspólną imprezę rozpoczęła motocyklowa parada ulicami miasta, którą zabezpieczali policjanci ruchu drogowego.

Źródło zdj. KPP Wyszków
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]