Dzisiaj jest: środa, 23 października 2019

eWyszków » Wiadomości » Słuchacze CSP w Legionowie na praktykach w pow. wyszkowskim

Słuchacze CSP w Legionowie na praktykach w pow. wyszkowskim

8 lipca 2019, 06:28, KPP Wyszków, red. MK

Ponad 20 osobowa grupa młodych policjantów, adeptów Centrum Szkolenia Policji w Legionowie zdobywa swoje pierwsze doświadczenia pracy w Policji, pełniąc służbę na terenach gmin powiatu wyszkowskiego.

W miniony piątek na ulicach Wyszkowa można było zauważyć większą niż zazwyczaj liczbę patroli policyjnych. Wszystko to za sprawą słuchaczy Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, którzy odbywają praktyki zawodowe na terenie naszego powiatu.

Ta forma realizacji zajęć dydaktycznych pozwala słuchaczom w praktyce i w rzeczywistych warunkach skonfrontować oraz wykorzystać wiedzę uzyskaną w szkole. Wykonywanie podstawowych czynności policyjnych związanych np. z legitymowaniem osób czy kontrolą drogową jest istotnym elementem doskonalenia zawodowego, szczególnie dla funkcjonariuszy rozpoczynających swoją drogę zawodową. Służby pełnione wspólnie z doświadczonymi policjantami są dla słuchaczy doskonałą lekcją poglądową a zdobyta dzięki nim wiedza z pewnością przełoży się na skuteczność podejmowanych działań, pozwalając wykonywać zadania zawodowe zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Źródło zdj. KPP Wyszków
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]