Dzisiaj jest: piątek, 5 czerwca 2020

eWyszków » Wiadomości » Wigilijne spotkanie w samorządowej rodzinie

Wigilijne spotkanie w samorządowej rodzinie

27 grudnia 2019, 09:33, Starostwo Powiatowe w Wyszkowie, red. Miłosz Magrzyk

20 grudnia w Wyszkowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji gości i mieszkańców witali gospodarze - starosta Jerzy Żukowski i burmistrz Grzegorz Nowosielski.

Jak co roku, w okresie świąt Bożego Narodzenia, mieszkańcy, samorządowcy i społecznicy z terenu powiatu wyszkowskiego i gminy Wyszków spotkali się na wieczorze wigilijnym. 20 grudnia w Wyszkowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji gości i mieszkańców witali gospodarze - starosta Jerzy Żukowski i burmistrz Grzegorz Nowosielski. Życzenia do zebranych skierowali również wójtowie gmin z terenu powiat wyszkowskiego, a całości dopełnił przepiękny koncert.

Piękną tradycją jest też wspomnienie samorządowców, którzy odeszli od nas w mijającym roku. Ich pamięć uczczono minutą ciszy.

Następnie przemówił ks.dziekan Zdzisław Golan, po czym wspólnie z gospodarzami wieczoru zaprosił wszystkich do składania życzeń i łamania się opłatkiem.

W trakcie wieczoru społeczny komitet, który działa na rzecz budowy popiersia Józefa Piłsudskiego przeprowadził zbiórkę.

Przy organizacji wieczerzy nieocenioną pomocą wykazali się uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wyszkowie, I Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Wyszkowie oraz podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Brańszczyku.Źródło zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Wyszkowie
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]