Dzisiaj jest: wtorek, 31 marca 2020

eWyszków » Wiadomości » Zaproszenie na debatę o bezpieczeństwie seniorów

Zaproszenie na debatę o bezpieczeństwie seniorów

9 marca 2020, 10:32, KPP w Wyszkowie, red. Miłosz Magrzyk

Komendant powiatowy policji w Wyszkowie oraz wójt gminy Rząśnik zapraszają osoby starsze z gminy Rząśnik na debatę społeczną dotyczącą bezpieczeństwa seniorów. Czekamy na państwa 10 marca 2020 roku o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Rząśniku.

W spotkaniu udział wezmą m.in.: powiatowy rzecznik do spraw konsumenta, przedstawiciel Państwowej Straży Pożarnej w Wyszkowie oraz przedstawiciel Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wyszkowie.

Debata z mieszkańcami to okazja do ustalenia, o jakich zagrożeniach należy rozmawiać w pierwszej kolejności, a także do określenia i zaplanowania działań zapobiegawczych, które będą odpowiadać na aktualne zagrożenia tak, aby seniorzy czuli się bezpiecznie.

Serdecznie zapraszamy.

Źródło zdjęcia: KPP w Wyszkowie
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]