Dzisiaj jest: wtorek, 14 lipca 2020

eWyszków » Wiadomości » Zmieniły się numery telefonów do Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie

Zmieniły się numery telefonów do Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie

29 maja 2020, 12:32, KPP w Wyszkowie, red. Miłosz Magrzyk

Od poniedziałku 18 maja 2020 roku Komenda Powiatowa Policji w Wyszkowie i podległe jej posterunki policji na terenie naszego powiatu dołączyły do jednostek policji w kraju, które już zmieniły numery telefonów. Aby dodzwonić się do jednostki policji, zamiast numeru kierunkowego, będzie trzeba wybrać wyróżnik MSWiA - 47.

Ze względu na skalę przedsięwzięcia planowany jest 6-miesięczny okres, podczas którego równolegle będą funkcjonowały dotychczas używane numery telefonów.

Efektem uruchomienia wyróżnika jest kompleksowa zmiana sposobu wybierania oraz kierowania połączeń dla stacjonarnych telefonów resortowych, w tym policji, która ma krytyczne znaczenie dla obywateli, ale również dla samych policjantów i pracowników policji.

Wyróżnik AB=47 należy traktować jako jednolity numer kierunkowy do sieci resortowej w skali całego kraju. Do tej pory każda jednostka policji zapewniała kierowanie ruchu pomiędzy publiczną siecią telekomunikacyjną (PSTN) a siecią resortową we własnym zakresie, co powodowało, że numeracja każdego z województw odzwierciedlała publiczną numerację opartą o podział na 49 stref numeracyjnych. Zmianie ulegnie sposób wybierania numeru resortowego z sieci publicznych stacjonarnych i komórkowych.

Wszystkie aktualne dane teleadresowe znajdują się na stronie internetowej KPP w Wyszkowie oraz w aplikacji pt. "Moja komenda".Źródło zdjęcia; KPP w Wyszkowie
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]