Dzisiaj jest: poniedziałek, 24 lipca 2017

eWyszków » Komunikacja Miejska Wyszków Rozkład Jazdy

Komunikacja Miejska Wyszków Rozkład Jazdy

Aktualizacja: 1 sierpnia 2011

LINIA NR 1 (Wyszków - Natalin)

F F Przystanek F F
08:10 WYSZKÓW D.A. 15:30
08:12 W-ÓW DWORCOWA 15:28
08:14 NATALIN SKRZ 15:26
08:16 NATALIN I 15:24
08:18 NATALIN II 15:22
08:20 NATALIN III 15:20
08:25 NATALIN III 15:20
08:27 NATALIN II 15:19
08:29 NATALIN I 15:18
08:31 NATALIN SKRZ 15:16
08:33 W-ÓW BIAŁOSTOCKA 15:15
08:35 W-ÓW KOŚCIUSZKI 15:13
08:36 W-ÓW SOWIŃSKIEGO III 15:11
08:37 W-ÓW PROSTA 15:09
08:39 W-ÓW I AWP "ZSZ" 15:07
08:40 WYSZKÓW D.A. 15:05

LINIA NR 2 (Wyszków – I AWP – Rybienko Leśne - Drogoszewo)

Przystanek F F F U F F F F U F
WYSZKÓW D.A. 04:55 06:05 07:00 10:05 12:20 13:25 15:05 15:40 17:15 18:25
W-ÓW SOWIŃSKIEGO I 04:57 06:07 07:02 10:07 12:22 13:27 15:07 15:42 17:17 18:27
W-ÓW SIENKIEWICZA 04:58 06:08 07:03 10:08 12:23 13:28 15:08 15:43 17:18 18:28
W-ÓW I AWP "WFM"    |    |    |    |    |    | 15:09    |    |    |
W-ÓW I AWP "ZSZ" 04:59 06:09 07:04 10:09 12:24 13:29 15:11 15:44 17:19 18:29
W-ÓW I AWP BROWAR 05:01 06:11 07:06 10:11 12:26 13:31 15:13 15:46 17:21 18:31
W-ÓW WĄSKA    |    |    |    |    |    |    |    |    |    |
W-ÓW WARSZAWSKA    |    |    |    |    |    |    |    |    |    |
W-ÓW DASZYŃSKIEGO 05:02 06:12 07:07 10:12 12:27 13:32 15:14 15:47 17:22 18:32
W-ÓW SKARŻYŃSKIEGO 05:05 06:15 07:10 10:15 12:30 13:35 15:17 15:50 17:25 18:35
W-ÓW AL.WOLNOŚCI 05:06 06:16 07:11 10:16 12:31 13:36 15:18 15:51 17:26 18:36
W-ÓW AL.WOLNOŚCI II 05:07 06:17 07:12 10:17 12:32 13:37 15:19 15:52 17:27 18:37
RYBIENKO LEŚNE 05:08 06:18 07:13 10:18 12:33 13:38 15:20 15:53 17:28 18:38
DROGOSZEWO I 05:10 06:20 07:15 10:20 12:35 13:40 15:22 15:55 17:30 18:40
DROGOSZEWO II 05:11 06:21 07:16 10:21 12:36 13:41 15:23 15:56 17:31 18:41
DROGOSZEWO PĘTLA 05:12 06:22 07:17 10:22 12:37 13:42 15:24 15:57 17:32 18:42

Przystanek F F U F U F F U
DROGOSZEWO PĘTLA 06:52 07:42 09:27 11:47 14:34 15:34 16:32 19:18
DROGOSZEWO II 06:54 07:44 09:29 11:49 14:36 15:36 16:34 19:20
DROGOSZEWO I 06:55 07:45 09:30 11:50 14:37 15:37 16:35 19:21
RYBIENKO LEŚNE 06:57 07:47 09:32 11:52 14:39 15:39 16:37 19:23
W-ÓW AL.WOLNOŚCI II 06:58 07:48 09:33 11:53 14:40 15:40 16:38 19:24
W-ÓW AL.WOLNOŚCI 06:59 07:49 09:34 11:54 14:41 15:41 16:39 19:25
W-ÓW SKARŻYŃSKIEGO 07:00 07:50 09:35 11:55 14:42 15:42 16:40 19:26
W-ÓW DASZYŃSKIEGO    |    |    |    |    |    |    |    |
W-ÓW WARSZAWSKA 07:02 07:52 09:37 11:57 14:44 15:44 16:42 19:28
W-ÓW WĄSKA 07:03 07:53 09:38 11:58 14:45 15:45 16:43 19:29
W-ÓW I AWP BROWAR 07:04 07:54 09:39 11:59 14:46 15:46 16:44 19:30
W-ÓW I AWP "ZSZ" 07:06 07:56 09:41 12:01 14:48 15:48 16:46 19:32
W-ÓW I AWP "WFM"    |    |    |    |    |    |    |    |
W-ÓW SIENKIEWICZA 07:07 07:57 09:42 12:02 14:49 15:49 16:47 19:33
W-ÓW SOWIŃSKIEGO I 07:08 07:58 09:43 12:03 14:50 15:50 16:48 19:34
WYSZKÓW D.A. 07:10 08:00 09:45 12:05 14:52 15:52 16:50 19:36

LINIA NR 3 (Wyszków – Os. Polonez – Szpital – Rybienko Leśne - Drogoszewo)

Przystanek F F U F U F F U
WYSZKÓW D.A. 06:20 07:10 08:55 11:15 14:00 15:00 16:00 18:35
W-ÓW SOWIŃSKIEGO I 06:22 07:12 08:57 11:17 14:02 15:02 16:02 18:37
W-ÓW SIENKIEWICZA 06:23 07:13 08:58 11:18 14:03 15:03 16:03 18:38
"W-ÓW I AWP ""WFM"""    |    |    |    | 14:04 15:04    |    |
"W-ÓW I AWP ""ZSZ""" 06:24 07:14 08:59 11:19 14:06 15:06 16:04 18:39
W-ÓW PROSTA 06:25 07:15 09:00 11:20 14:07 15:07 16:05 18:40
W-ÓW SOWIŃSKIEGO III 06:26 07:16 09:01 11:21 14:08 15:08 16:06 18:41
W-ÓW PUŁTUSKA OS.NORWIDA    |    |    |    |    |    |    |    |
W-ÓW PUŁTUSKA PRZEJAZD KOL 06:29 07:19 09:04 11:24 14:11 15:11 16:09 18:44
W-ÓW PUŁTUSKA OS.POLONEZ 06:31 07:21 09:06 11:26 14:13 15:13 16:11 18:46
W-ÓW SIKORSKIEGO II 06:32 07:22 09:07 11:27 14:14 15:14 16:12 18:47
W-ÓW SIKORSKIEGO I 06:33 07:23 09:08 11:28 14:16 15:16 16:13 18:49
W-ÓW CENTRALNA 06:35 07:25 09:10 11:30 14:17 15:17 16:15 18:50
W-ÓW ZAPOLE II 06:36 07:26 09:11 11:31 14:18 15:18 16:16 18:51
W-ÓW ZAPOLE I 06:37 07:27 09:12 11:32 14:19 15:19 16:17 18:52
W-ÓW SZPITAL 06:39 07:29 09:14 11:34 14:21 15:21 16:19 18:54
W-ÓW SZPITAL 06:39 07:29 09:14 11:34 14:21 15:21 16:19 19:05
W-ÓW 3-go  MAJA 06:40 07:30 09:15 11:35 14:22 15:22 16:20 19:06
W-ÓW URZĄD MIASTA 06:41 07:31 09:16 11:36 14:23 15:23 16:21 19:07
W-ÓW KOŚCIUSZKI 06:42 07:32 09:17 11:37 14:24 15:24 16:22 19:08
W-ÓW WARSZAWSKA    |    |    |    |    |    |    |    |
W-ÓW SKARŻYŃSKIEGO 06:45 07:35 09:20 11:40 14:27 15:27 16:25 19:11
W-ÓW AL.WOLNOŚCI 06:46 07:36 09:21 11:41 14:28 15:28 16:26 19:12
W-ÓW AL.WOLNOŚCI II 06:47 07:37 09:22 11:42 14:29 15:29 16:27 19:13
RYBIENKO LEŚNE 06:48 07:38 09:23 11:43 14:30 15:30 16:28 19:14
DROGOSZEWO I 06:50 07:40 09:25 11:45 14:32 15:32 16:30 19:16
DROGOSZEWO II 06:51 07:41 09:26 11:46 14:33 15:33 16:31 19:17
DROGOSZEWO PĘTLA 06:52 07:42 09:27 11:47 14:34 15:34 16:32 19:18

Przystanek F F F U F F F F U F
DROGOSZEWO PĘTLA 05:12 06:22 07:17 10:22 12:37 13:42 15:24 16:00 17:32 18:42
DROGOSZEWO II 05:14 06:24 07:19 10:24 12:39 13:44 15:26 16:02 17:34 18:44
DROGOSZEWO I 05:15 06:25 07:20 10:25 12:40 13:45 15:27 16:03 17:35 18:45
RYBIENKO LEŚNE 05:17 06:27 07:22 10:27 12:42 13:47 15:29 16:05 17:37 18:47
W-ÓW AL.WOLNOŚCI II 05:19 06:29 07:24 10:29 12:44 13:49 15:31 16:07 17:39 18:49
W-ÓW AL.WOLNOŚCI 05:20 06:30 07:25 10:30 12:45 13:50 15:32 16:08 17:40 18:50
W-ÓW SKARŻYŃSKIEGO 05:21 06:31 07:26 10:31 12:46 13:51 15:33 16:09 17:41 18:51
W-ÓW WARSZAWSKA 05:23 06:33 07:28 10:33 12:48 13:53 15:35 16:11 17:43 18:53
W-ÓW KOŚCIUSZKI 05:25 06:35 07:30 10:35 12:50 13:55 15:37 16:13 17:45 18:55
W-ÓW URZĄD MIASTA 05:26 06:36 07:31 10:36 12:51 13:56 15:38 16:14 17:46 18:56
W-ÓW 3-go  MAJA 05:27 06:37 07:32 10:37 12:52 13:57 15:39 16:15 17:47 18:57
W-ÓW SZPITAL 05:28 06:38 07:33 10:38 12:53 13:58 15:40 16:16 17:48 18:58
W-ÓW SZPITAL 05:28 06:38 07:33 10:38 12:53 13:58 15:40 16:16 17:48 19:05
W-ÓW ZAPOLE I 05:30 06:40 07:35 10:40 12:55 14:00 15:42 16:18 17:50 19:07
W-ÓW ZAPOLE II 05:31 06:41 07:36 10:41 12:56 14:01 15:43 16:19 17:51 19:08
W-ÓW CENTRALNA 05:32 06:42 07:37 10:42 12:57 14:02 15:44 16:20 17:52 19:09
W-ÓW SIKORSKIEGO I 05:34 06:44 07:39 10:44 12:59 14:04 15:46 16:22 17:54 19:11
W-ÓW SIKORSKIEGO II 05:35 06:45 07:40 10:45 13:00 14:05 15:47 16:23 17:55 19:12
W-ÓW PUŁTUSKA OS.POLONEZ 05:36 06:46 07:41 10:46 13:01 14:06 15:48 16:24 17:56 19:13
W-ÓW PUŁTUSKA PRZEJAZD KOL 05:38 06:48 07:43 10:48 13:03 14:08 15:50 16:26 17:58 19:15
W-ÓW PUŁTUSKA OS.NORWIDA 05:39 06:49 07:44 10:49 13:04 14:09 15:51 16:27 17:59 19:16
W-ÓW SOWIŃSKIEGO III 05:40 06:50 07:45 10:50 13:05 14:10 15:52 16:28 18:00 19:17
W-ÓW PROSTA 05:42 06:52 07:47 10:52 13:07 14:12 15:54 16:30 18:02 19:19
"W-ÓW I AWP ""ZSZ""" 05:43 06:53 07:48 10:53 13:08 14:13 15:55 16:31 18:03 19:20
"W-ÓW I AWP ""WFM""" 05:44 06:54 07:49    |    | 14:14    |    |    |    |
W-ÓW SIENKIEWICZA 05:45 06:55 07:50 10:54 13:09 14:15 15:56 16:32 18:04 19:21
W-ÓW SOWIŃSKIEGO I 05:46 06:56 07:51 10:55 13:10 14:16 15:57 16:33 18:05 19:22
WYSZKÓW D.A. 05:48 06:58 07:53 10:57 13:12 14:18 15:59 16:35 18:07 19:24

LINIA NR 4 (Wyszków – Os. Polonez – Leszczydół Podwielątki)

+ U F Przystanek + U
08:10 16:00 WYSZKÓW D.A. 10:55
08:12 16:02 W-ÓW SOWIŃSKIEGO I 10:53
08:13 16:03 W-ÓW SIENKIEWICZA 10:52
08:14 16:04 W-ÓW I AWP "ZSZ" 10:51
08:15 16:05 W-ÓW PROSTA 10:50
08:16 16:06 W-ÓW SOWIŃSKIEGO III 10:48
08:17 16:07 W-ÓW PUŁTUSKA OS.NORWIDA 10:47
08:19 16:09 W-ÓW PUŁTUSKA PRZEJAZD KOL 10:46
08:21 16:11 W-ÓW PUŁTUSKA OS.POLONEZ 10:44
08:22 16:12 W-ÓW PUŁTUSKA CMENTARZ 10:43
08:23 16:13 W-ÓW FSO II 10:42
08:25 16:15 LESZCZYDÓŁ STARY 10:40
08:26 16:16 LESZCZYDÓŁ STARY II 10:39
08:27 16:17 LESZCZYDÓŁ STARY III 10:38
08:29 16:19 LESZCZYDÓŁ DZIAŁKI 10:36
08:30 16:20 LESZCZYDÓŁ PODWIELĄTKI 10:35
08:31 16:21 LESZCZYDÓŁ PODWIELĄTKI 10:34
08:32 16:22 LESZCZYDÓŁ DZIAŁKI 10:33
08:34 16:24 LESZCZYDÓŁ STARY III 10:31
08:35 16:25 LESZCZYDÓŁ STARY II 10:30
08:36 16:26 LESZCZYDÓŁ STARY 10:29
08:38 16:28 W-ÓW FSO II 10:27
08:39 16:29 W-ÓW PUŁTUSKA CMENTARZ 10:26
08:40 16:30 W-ÓW SIKORSKIEGO II 10:25
08:42 16:32 W-ÓW SIKORSKIEGO I 10:23
08:44 16:34 W-ÓW CENTRALNA 10:21
08:45 16:35 W-ÓW ZAPOLE II 10:20
08:46 16:36 W-ÓW ZAPOLE I 10:19
08:48 16:38 W-ÓW SZPITAL 10:17
08:49 16:39 W-ÓW 3-go  MAJA 10:16
08:51 16:41 W-ÓW SOWIŃSKIEGO PBK 10:14
08:53 16:43 W-ÓW SOWIŃSKIEGO III 10:12
08:55 16:45 WYSZKÓW D.A. 10:10

OZNACZENIA

F
- kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
U
- nie kursuje w pierwszy Dzień Bożego Narodzenia, Wielkanocy i Nowy Rok
+
- kursuje tylko w niedziele i dni świąteczne

KONTAKT

PKS w Ostrołęce S.A.
Placówka Terenowa w Wyszkowie


Dworzec Autobusowy
ul. Okrzei 106
07-200 Wyszków
tel. 29 742 33 19
WWW: www.pks.ostroleka.pl

Zajezdnia
ul. Przemysłowa 2
07-200 Wyszków
tel. 29 742-56-22

Informacje o kursowaniu autobusów pod numerem telefonu: 29 742-33-19

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]