Dzisiaj jest: czwartek, 20 czerwca 2019

eWyszków » Ogłoszenia

Ogłoszenia Wyszków

Co kupić przyjaciółce

24 maja 2019 14:13

Co kupić przyjaciółce? Jeśli Twoja przyjaciółka pasjami ogląda komedie romantyczne bądź jest wielką fanką danego aktora? Podaruj jej kubek z motywem z ulubionego filmu bądź też z ulubionym aktorem. Na pytanie co kupić przyjaciółce dobrze odpowiada też kubek w kwiatuszki!

Wyszków https://brooklynbutik.pl/blog/prezent-dla-przyjaciolki-co-kupic-b17.html

JAPAN-TECH

24 maja 2019 11:39

Niezależny serwis specjalistyczny Japan Tech zajmuje się serwisem i naprawą aut japońskich, koreańskich, a także marek europejskich. Firma charakteryzuje się wysokim standardem obsługi klienta, dbałością o zapewnienie odpowiedniej estetyki wnętrza serwisu i jego otoczenia, oraz wysoką jakością serwisu po przystępnej cenie. Japan Tech znajduje się na ul. Swojczyckiej 80 i na ul. Karkonoskiej 39. Można skontaktować się aby uzyskać bezpłatną wycenę, analizę i poradę, dzwoniąc na numer 725 333 000.

51-502 Wrocław 725-333-000 http://japantech.pl/konserwacja-podwozia-poznaj-oferte

Legalna Budowa

24 maja 2019 11:30

Kancelaria Adwokacka Marta Kawecka z siedzibą we Wrocławiu na ulicy Grabarskiej 1 jest tworzona przez zespół prawników oraz specjalistów w zakresie prawa i nieruchomości, którzy posiadają wiele lat doświadczenia w tym zakresie. Redagują oni serwis LegalnaBudowa.pl, który przybliża zagadnienia związane z prawem budowlanym dla wszystkich, którzy są związani z branżą budowlaną: osobami prywatnymi stawiającymi własną nieruchomość, deweloperami, firmami budowlanymi, podwykonawcami oraz specjalistami.

50-079 Wrocław 500 15 76 25 http://legalnabudowa.pl/obszar-oddzialywania-obiektu

ADAL

24 maja 2019 11:13

Choinki Gigant to najbardziej charakterystyczny produkt firmy Adal, uznanego producenta ozdób ze sztucznego igliwia. Wiecznie żywe choinki mogą osiągać wyjątkowo wielkie rozmiary. Istnieje kilka wariantów Gigantów, między innymi Standard, w kształcie stożka, który może mieć od niecałych 4 metrów aż do 30 metrów wysokości i różne kolory, w zależności od oczekiwań klientów. Exclusive posiada naturalnie wyglądające gałęzie, dające wyjątkowy efekt. Tego typu choinki mogą sięgać 15 metrów wysokości. Choinka Gigant Exclusive jest także dostępna w wersji slim.

42-350 Koziegłowy 698 873 749 http://adal.net.pl/portfolio_page/hotel-bukovina/

Szybki kredyt na Twój projekt.

24 maja 2019 01:37

Jestem czlonkiem Rady Dyrektorów Miedzynarodowego Funduszu Walutowego w odniesieniu do miedzynarodowych instytucji gospodarczych. Dostawcy miedzynarodowi udzielaja pozyczek od 2 000 do 2 000 000 EUR przy rocznej stopie oprocentowania 2%. Jestem gotowy na wszystkich powaznych ludzi zainteresowanych. Ogólnie otrzymuje pozyczki w nastepujacych obszarach: emelielebon@gmail.com

polska 963251478 GG: 963251478 http://www.ewyszkow.pl/ogloszenia/dodaj

OFERUJEMY WSZYSTKIE RODZAJE POŻYCZEK

23 maja 2019 22:02

Cześć Pani Sir; Ty, który potrzebujesz pilnego kredytu, aby zakończyć swoje problemy finansowe, nie martw się, jestem do Twojej dyspozycji. Nazywam się Pali Gyűrösi z Republiki Słowacji. Oferuję pożyczki i kredyty od? 10000 do?   5000000 zł po oprocentowaniu 3% za każdą poważną osobę, która ma zostać spłacona w okresie od 1 do 30 lat. Proszę, aby moja oferta nie opierała się wyłącznie na moim ogólnym interesie; ale szczególnie o zadowoleniu moich pewnych siebie klientów. W przypadku pilnych wniosków kredytowych, e-mail: paligyurosi3@gmail.com paligyurosi3@gmail.com Z poważaniem.

warsaw 7656780908

Zdjęcie

Nissan Note Lift 100% Oryginał

23 maja 2019 17:39

Sprzedam Nissan Note 100% Lift. Świeżo sprowadzony z Niemiec. Użytkowany przez kobietę. Pierwsza rejestracja w 2010 r. Wyposażenie: ABS, el.szyby przednie, el.szyby tylne, 6x poduszki, komputer pokładowy, ESP (stabilizacja toru jazdy), tempomat, wielofunkcyjna kierownica, halogeny, klimatyzacja manualna, klimatyzowany schowek, radio fabryczne, Bluetooth, gniazdo USB, gniazdo AUX, centralny zamek, welurowa tapicerka, skórzana kierownica, el.ustawianie lusterek, immobilizer, wersja Pure Drive. Cena 16300 zł. Więcej informacji pod nr tel. 578451518.

Ostrów Maz. 578451518

Zdjęcie

Kredyt Firmowy pozabankowe bez zaświadczeń

23 maja 2019 17:33

Oferta kredytowa dla osób prowadzących działalność gospodarczą i własne firmy. Oferta obejmuje zarówno nowe propozycje kredytów i pożyczek dla firm, najtańsze w prowadzeniu konta firmowe jak również propozycje kredytów na start dla nowych firm. - kredyt na start dla nowych firm od 1 dnia działalności - konta firmowe z limitem kredytowym w koncie - kredyty ekspresowe na PIT - kredyty na inwestycje - bez zaświadczeń i zabezpieczeń

Wyszków http://www.kredyt-dlafirm.pl

Darmowe studia Kraków

23 maja 2019 16:05

Jeżeli interesują cię darmowe studia Kraków, to może czas pomyśleć o Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości, która mieści się w stolicy małopolski? Ale jak to, zaprotestujesz, nie jest to uczelnia prywatna? Owszem, ale to nie znaczy, że musisz płacić za edukację! Studia w trybie stacjonarnym I i II stopnia są na tej uczelni darmowe dla osób z polskim obywatelskim, tak jak na uczelniach publicznych! Uczelnie takie jak WSZiB już dawno przestały pracować w charakterze fabryki dyplomów dla bananowej młodzieży. Darmowe studia Kraków na WSZiB-ie pozwolą ci wyposażyć się w niezbędne na rynku pracy kompetencje oraz postawić pierwsze kroki w świecie biznesu!

Wyszków https://www.wszib.edu.pl/

Zdjęcie

Na terenie Wyszkowa dostarczę truskawki do domu.

23 maja 2019 15:19

Dowiozę truskawki z gruntu, polskie odmiany na terenie Wyszkowa do domu pod wskazany adres tego samego dnia lub w ciągu 24 godzin. Minimalne zamówienie to 5 kg.. Zamówienie telefoniczne.

Wyszków 798201032

Wniosek o orzeczenie zakazu prowadzenia działalności gospodarczej

23 maja 2019 15:16

Wniosek o orzeczenie zakazu prowadzenia działalności gospodarczej składany jest najczęściej przez wierzyciela, ale nie tylko. Z urzędu o taki orzeczenie może wystąpić także prokuratura, jeżeli zostało odpowiednio udokumentowane podejrzenie popełnienia przestępstw o charakterze gospodarczym lub podatkowym. Skuteczna realizacja tego obowiązku wymaga eliminacji jednostek, które naginają lub wręcz jawnie łamią zasady współżycia społecznego, także w sferze biznesowo-zawodowej. Wniosek o orzeczenie zakazu prowadzenia działalności gospodarczej jest narzędziem, które pomaga obywatelom wspierać w tym zadaniu organy państwa - wszak bezpieczny i uczciwy rynek jest w interesie nas wszystkich.

Wyszków https://tatara.com.pl/blog/uchwala-sn-legitymacja-do-zlozenia-wniosku-o-zakaz-prowadzenia-dzialalnosci-gospodarczej/

Zdjęcie

PRACE W DOMU

23 maja 2019 14:13

Różne prace w domu na dogodnych warunkach w całym kraju bez ograniczeń co do ilości ich wyboru.Produkty są dostarczane drogą pocztową lub kurierską, wysyłamy bezpłatnie na maila opis propozycji wraz z zgłoszeniami. Mail:pracewdomu@interia.pl

Wyszków

Zdjęcie

Siatka Na Kontener, Zabezpieczenie

23 maja 2019 13:34

Wykonujemy siatki na miarę. Mocna siatka na kontener musi przede wszystkim dobrze leżeć na przestrzeni załadunkowej. Aby to osiągnąć możemy wykonać siatkę tego typu na zamówienie. W ten sposób na pewno wszystko będzie do siebie idealnie dopasowane i nie będziemy mieli z taką siatką najmniejszych problemów przy jej użytkowaniu. Montowanie i demontowanie również będzie się odbywało niezwykle łatwo i szybko. Nasze siatki do kontenera będą z pewnością dobrze sprawowały się w każdej branży gdzie mamy do czynienia z koniecznością zabezpieczenia materiałów. tel. 717 000 392 https://siatki-kontenery.com.pl/

polska 717000392 https://siatki-kontenery.com.pl

stopnie wojskowe na beret

23 maja 2019 12:14

Stopnie wojskowe na baret to naszywki z wzorami oznaczającymi miejsce żołnierza w drabince hierarchii armii. W tej instytucji niezwykle ważne jest, aby każdy członek wiedział, komu podlega, od kogo przyjmuje rozkazy i przed kim odpowiada. Stopnie wojskowe powinny być umieszczane w widocznych miejscach munduru. Najczęściej są to belki na ramionach, jednakże nie powinniśmy ich ograniczać tylko do tego miejsca. Również beret jest odpowiednim miejscem, aby umieścić na nim znak wskazujący na stopień danego żołnierza czy oficera. Stopnie wojskowe na beret dostępne w sklepie Sortmund to oferta przygotowana z myślą o członkach korpusu szeregowego, a także podoficerów.

Wyszków https://www.sortmund.pl/pol_m_Wojsko-Polskie_Stopnie-na-beret-149.html

Wypożyczalnia kajaków Wkra

23 maja 2019 11:46

Ruczaj Wkra jest uczciwym napływem rzeczce Narew tudzież zlokalizowany sztandarową nizinną rzeką, kiedy uznało na Mazowsze. W lokalnej podaży odnajdziecie Państwo smakowitego jdzenie karkówkę a kiełbaskę spośród rusztu,z imne zaś gorące napitki, frytki, zakąski niesztywne, lody, chipsy i palce Wypożyczalnia kajaków Wkra.

Wyszków 500252025 http://www.kajakiplazawkra.pl

Szkoła Językowa INTER LANG & TEXT ? Angielski, Niemiecki

23 maja 2019 11:23

Zlokalizowana przy ulicy Michałowskiego 1 szkoła ILT oferuję kursy języka niemieckiego i angielskiego na terenie Krakowa. Oferta skierowana jest do szerokiej grupy odbiorców, młodzieży, dorosłych, pracowników firm, a także obcokrajowców chcących nauczyć się języka polskiego. W szkole ILT możemy ukończyć kursy języka angielskiego i niemieckiego takie jak kursy standardowe, kursy rozwojowe, skoncentrowane na karierze, egzaminacyjne oraz kursy konwersacyjne. Każdy rodzaj kursu potwierdzony jest odpowiednim certyfikatem.

31-126 Kraków, Michałowskiego 1 126345831 https://ilt.pl

Transport Białystok

23 maja 2019 10:17

Posiadamy mamoną pojazdów rozpocząwszy od czasu drobnych pickupów, za pomocą busy blaszaki , natomiast przerwawszy Transport Białystok na furach kontenerowych z windą załadowczą. Po tej stronie potrzebnego umieszczony preliminarnego identyfikacja miary pojemników, kartonów a dawki pracowników potrzebnych do przeprowadzki.

Wyszków 509066196 http://www.przeprowadzki-transport.bialystok.pl

Zdjęcie

Kredyt i Leasing dla Firm do 550 000 zł, na prostych zasadach

23 maja 2019 08:20

Kredyt i Leasing dla Firm do 550 000 zł (również dla start-up'ów) TELEFON : 730 809 809 Złóż wniosek podczas rozmowy telefonicznej. Oferta również dla Nowych Firm! Szybki proces, bez formalności. Możliwość udzielenia kredytu bez zaświadczeń z US i ZUS. Akceptujemy układy ratalne! Finansujemy wszystkie branże, również transport i branże budowlaną. Akceptujemy stratę !

cała Polska 730809809

Zdjęcie

Przeprowadzki, przewóz mebli, sprzętu agd. Transport.

23 maja 2019 07:40

przeprowadzki, transport przewóz mebli, sprzetu agd, materiałów budowl. i inne. tel. 535210877

Wyszków 535210877

Zdjęcie

Transport Przeprowadzki Przewóz mebli. Kraj zagranica.

23 maja 2019 07:39

przeprowadzki, transport przewóz mebli, sprzetu agd, materiałów budowl. i inne. tel. 535210877

Wyszków 535210877

Ogłoszenia Wyszków to bezpłatny dział w którym znajdziesz ogłoszenia z Wyszkowa oraz powiatu wyszkowskiego. Wyszków ogłoszenia jest miejscem gdzie za darmo dodasz własne ogłoszenie do jednej z kategorii m.in. praca, nieruchomości, motoryzacja.

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]