Dzisiaj jest: niedziela, 25 stycznia 2026

eWyszków » Wiadomości » Kolizje w oku kamery

Kolizje w oku kamery

27 listopada 2013, 15:31, KPP w Wyszkowie, red. Agnieszka Pleńska

Podczas minionego weekendu na terenie powiatu wyszkowskiego, doszło do 6 zdarzeń drogowych. Dwa z nich miały miejsce w samym centrum miasta. W obu przypadkach przyczyną było nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Obejrzyj nagranie z miejskiego monitoringu z zarejestrowanymi kolizjami - ku przestrodze!

W ciągu kilku dni minionego weekendu wyszkowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o sześciu kolizjach drogowych. Dwa z odnotowanych zdarzeń drogowych, miały miejsce w samy centrum Wyszkowa, w obu przypadkach kierujący , sprawcy tych zdarzeń nie zastosowali się do znaku drogowego "ustąp pierwszeństwa przejazdu" .

Krótko po godzinie 13 na skrzyżowaniu ulic Prosta i Sowińskiego, 42-letnia kobieta, kierująca oplem nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu doprowadzając do zderzenia z osobowym audi, kierowanym przez 21-latka. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem.

Następne zdarzenie miało miejsce przed godziną 15 na skrzyżowaniu ul. Kościuszki i ul. Sowińskiego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 27-letni mieszkaniec powiatu mińskiego, kierowca forda nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącą toyotą, którą kierowała 29-letnia kobieta. Dodatkowo, jak się okazało, 27-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

W wyniku zdarzenia 29-latka doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Wszyscy kierujący, biorący udział w tych zdarzeniach byli trzeźwi.

Nagranie nagranie z miejskiego monitoringu z zarejestrowanymi kolizjami obejrzysz na stronie KPP Wyszków.

KPP Wyszków








źródło zdj. KPP Wyszków
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]