Dzisiaj jest: niedziela, 25 stycznia 2026

eWyszków » Wiadomości » Z kroniki straż miejskiej

Z kroniki straż miejskiej

2 grudnia 2013, 13:42, UM w Wyszkowie, red. Agnieszka Pleńska

W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze Straży Miejskiej w Wyszkowie podjęli 21 interwencji.

W minionym tygodniu strażnicy miejscy wylegitymowali 32 osoby, pouczyli 30, nałożyli dwa mandaty karne na kwotę 200 złotych.

Przeprowadzili wspólnie z Komisją ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych kontrolę sklepów z napojami alkoholowymi na terenie miasta i gminy. Zwracali uwagę na osoby spożywające alkohol w sklepie i jego obrębie, na sprzedaż osobom nieletnim i nietrzeźwym oraz prawidłowe oznakowanie sklepu tabliczkami wymaganymi przy sprzedaży alkoholu. Kontrolą objęto 7 placówek.

Strażnicy kontrolowali także tereny skwerów miejskich, osiedli mieszkaniowych, dworca PKP i PKS pod katem ładu i porządku publicznego oraz osób mogących spożywać napoje alkoholowe w miejscach publicznych.












źródło zdj. UM Wyszków
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]