Dzisiaj jest: wtorek, 17 maja 2022

eWyszków » Wiadomości » Z kroniki policyjnej

Z kroniki policyjnej

29 lutego 2012, 11:10, Adrian Paszczyk

Interwencje policji na terenie powiatu wyszkowskiego w okresie od 13 do 26 lutego.

13.02.2012

Białebłoto Kobyla.
Kierujący samochodem Opel Vectra Kamil S., mieszkaniec gm. Somianka, włączając się do ruchu z pobocza jezdni doprowadził do zderzenia z pojazdem VW Passat . Kierowca Opla miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Gaj
Nieznani sprawcy doprowadzili do uszkodzenia skrzynki systemu bramki przejazdowej na trasie S-8 ( wyważyli drzwi z rygli, zerwali śruby mocujące i stłukli lampę). Straty na szkodę firmy z Warszawy wynoszą około 15 tyś. zł. Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Zabrodziu.

Obrąb, gm. Zabrodzie
Kierujący samochodem Opel Astra, 32 letni Tomasz S. uderzył w zaparkowany na poboczu samochód VW Transporter. Kierowca Opla miał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.


14.02.2012

Policjanci Posterunku Policji w Długosiodle zatrzymali trzech mieszkańców gm. Długosiodło podejrzewanych o dokonanie kradzieży z włamaniem do domków letniskowych na terenie gm. Długosiodło. Dwóch sprawców Sebastian Sz. lat 20 oraz Ireneusz P. lat 36 przyznali się do zarzucanych im czynów. Grozi im kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

15.02.2012

Wyszków
Ujęto sprawce któremu przedstawiono zarzut usiłowania kradzieży. W dniu 15.02.2012 z prywatnej posesji na terenie Wyszkowa Sławomir N. usiłował dokonać kradzieży hydrofora.

16.02.2012

Budy Przetycz
Krzysztof K, lat 48 mieszkaniec gm. Długosiodło kierował samochodem będąc w stanie nietrzeźwości - miał ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Stare Bosewo
Krzysztof B. lat 49 mieszkaniec gm. Długosiodło kierował samochodem będąc w stanie nietrzeźwości ? miał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

17.02.2012

Wyszków
W godzinach wieczornych przy ulicy Geodetów w Wyszkowie n/n sprawcy dokonali kradzieży samochodu Honda Civic koloru czarnego. Postępowanie prowadzi KPP w Wyszkowie

18.02.2012

Wyszków
Michał Z. mieszkaniec Wyszkowa kierowca Audi A4 nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i wpadł w poślizg w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu wywracając pojazd na dach. Kierowcę ukarano MKK.

Rząśnik
Błażej R. lat 25 mieszkaniec gm. Długosiodło kierował samochodem będąc w stanie nietrzeźwości ? prawie 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

20.02.2012

Lucynów
Nieznani sprawcy po uprzednim pokonaniu zamków wejściowych dostali się do wnętrza pomieszczenia z automatami do gier, po czym zdemontowali obudowy z automatów i skradli pieniądze. Szkody na koszt firmy z Warszawy.

21.02.2012

Kamieńczyk
Pożar. W nocy około godz.2:00 z nieustalonej przyczyny częściowemu spaleniu uległa drewniana stodoła, w której właściciel, mieszkaniec Kamieńczyka, przechowywał drewno opałowe. Postępowanie prowadzi KPP w Wyszkowie.

22.02.2012

Lucynów
W rejonie przejazdu kolejowego w Tumanku n/n sprawcy skradli linkę aluminiową o długości 2,5 metra służącą do włączanie sygnalizacji świetlnej oraz uszkodzili dwie inne linki. Straty na szkodę PKP PKL Siedlce.

Wyszków
W samochodzie ciężarowym DAF zaparkowanym na placu jednej z firm w Wyszkowie n/n sprawca uszkodził korek wlewu oraz obejmy zabezpieczające wlew paliwa. Prawdopodobnie sprawca chciał ukraść paliwo. Zbiornik paliwa był pusty.

23.02.2012

Wola Mystkowska
Piotr G. lat 36, mieszkaniec gm. Łochów, kierował samochodem będąc w stanie nietrzeźwości - miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Obrąb
Marek S. lat 42 kierował ciągnikiem rolniczym będąc w stanie nietrzeźwości - miał ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

24.02.2012 r.

Turzyn
Grzegorz R. lat 29, mieszkaniec Wyszkowa, kierował samochodem będąc w stanie nietrzeźwości prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Wyszków
Jacek W., mieszkaniec gm. Brańszczyk, kierując samochodem w stanie nietrzeźwości uderzył w zaparkowany samochód marki VW Golf. Miał prawie 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierowcę osadzono w PDoZ. Postępowanie prowadzi KPP w Wyszkowie.

25.02.2012

Kiciny
Dwie kobiety i mężczyzna prawdopodobnie narodowości romskiej zostali wpuszczenie do mieszkania zgłaszającego, w trakcie prowadzonej rozmowy jedna z kobiet wykorzystując odwróconą uwagę właściciela skradła pieniądze w kwocie 1000 zł. Czynności w tej sprawie prowadzi PP w Zabrodziu.

26.02.2012

Lucynów
Edyta Z. kierująca pojazdem Audi nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze , wpadła w poślizg i wjechała do przydrożnego rowu wywracając pojazd. Kierowcę ukarano mandatem karnym.

Wyszków
W późnych godzinach popołudniowych przy ul. Zakolejowej n/n sprawcy po uprzednim odkręceniu niezabezpieczonych korków wlewów paliwa w dwóch samochodach ciężarowych, skradli 80 litrów oleju napędowego. Straty na szkodę mieszkańca gm. Wyszków.
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]