Dzisiaj jest: wtorek, 30 maja 2023

eWyszków » Wiadomości » Piłkarski turniej charytatywny

Piłkarski turniej charytatywny

16 lutego 2012, 14:14, Adrian Paszczyk

18 lutego w Wyszkowie odbędzie się turniej charytatywny dla Aleksandry Zamczewskiej.

Wyszkowski turniej piłkarski został zorganizowany w celu pomocy Aleksandrze Zamczewskiej, która zmaga się z nowotworem mózgu. W turnieju wezmą udział - Klub Sportowy Ostrovia Ostrów Maz., Oldboye Bugu Wyszków, Bug Wyszków i zespół Telewizji Polskiej.

Organizatorzy turnieju przygotowali ponadto dodatkową atrakcję - za mikrofonem komentatora ma zasiąść Dariusz Szpakowski.

Turniej odbędzie się w hali Wyszkowskiego Ośrodka Sportu przy ul. Geodetów 45, 18 lutego o godzinie 15:00. Wstęp wolny. W trakcie imprezy nie będą zbierane datki, organizatorzy będą jednak zachęcać do przekazywania wpłat na konto Oli, oraz do przekazywanie 1% z podatków.

- Na początku października 2011 roku okazało się że jestem bardzo chora. Mam bardzo złośliwego guza mózgu (PNET), umiejscowionego bardzo głęboko tuż przy pniu mózgu. - pisze o sobie Aleksandra Zamczewska. - Guz ten, a w szczególności jego bardzo ciężkie położenie spowodował u mnie rozległe wodogłowie. Zostałam przetransportowana do Szpitala Bródnowskiego w Warszawie, gdzie pod okiem wybitnego neurochirurga Profesora Ząbka 28 października 2011 roku przeprowadzono bardzo niebezpieczną i skomplikowaną operację wycięcia części guza. Operacja skończyła się sukcesem (o ile o takim można mówić). Nie poniosłam żadnych strat neurologicznych. Niestety usunięcie całości guza nie było możliwe, gdyż byłoby jednoznaczne z moją śmiercią. Lekarze zrobili tyle,żeby można było starać się leczyć mnie nadal. - kontynuuje.

Więcej przeczytasz na stronie - http://www.mobydick.pl/?s=nowinki.html&p=234  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]