Dzisiaj jest: poniedziałek, 3 sierpnia 2020

eWyszków » Wiadomości » Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń!

Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń!

12 września 2019, 06:30, KPP Wyszków, red. MK

Policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Wyszkowie prowadzą czynności dotyczące pobicia mężczyzny przy ul. Pułtuskiej w Wyszkowie.

Wizerunki prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa zarejestrowały kamery. Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzn.

Policjanci z referatu dochodzeniowo-śledczego KPP w Wyszkowie prowadzą postępowanie w sprawie pobicia mężczyzny, do którego doszło w dniu 30.03.2019 roku około godz.3:00 na ul. Pułtuskiej w Wyszkowie (okolice baru Manhattan).

W toku wykonanych czynności policjanci zabezpieczyli zapis z kamery monitoringu i na jego podstawie uzyskali wizerunek dwóch mężczyzn, którzy podejrzewani są o to pobicie. Ich personalia nie są jednak znane, dlatego też policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzn.

- Jeśli ktoś rozpoznaje wskazane osoby lub ma jakąkolwiek informacje dotyczące zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym KPP w Wyszkowie tel. 29 743 6221 lub oficerem dyżurnym 29 743 6200. Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: kppwyszkow@ra.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość -zapewniają policjanci z wyszkowskiej komendy policji.

Źródło zdj. KPP Wyszków
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]