Dzisiaj jest: sobota, 26 września 2020

eWyszków » Wiadomości » Policjanci zatrzymali 5 osób podejrzewanych o posiadanie lub handel narkotykami (zdjęcie)

Policjanci zatrzymali 5 osób podejrzewanych o posiadanie lub handel narkotykami (zdjęcie)

22 października 2019, 07:02, KPP Wyszków, red. MK

Zatrzymani mężczyźni to młodzi mieszkańcy powiatu.

Najpierw do policyjnej celi trafiło trzech mężczyzn zatrzymanych w Woli Mystkowskiej przez policjantów z posterunku w Somiance, którzy patrolując teren zwrócili uwagę na samochód stojący w pobliżu lasu i mężczyzn nerwowo reagujących na widok radiowozu. Podczas kontroli osób i pojazdu policjanci znaleźli kilka torebek z zawartością amfetaminy. Dwóch z zatrzymanych mężczyzn w wieku 20 i 26 lat usłyszało zarzut posiadania środków odurzających, trzeci 28-letni mieszkaniec gm. Somianka usłyszał zarzut handlu narkotykami.

W weekend zarzut posiadanie narkotyków usłyszał także 29-letni mieszkaniec Wyszkowa, zatrzymany w piątek w nocy przy ul. 3 Maja. Podczas kontroli policjanci znaleźli przy nim marihuanę.

Taki sam zarzut został przedstawiony 29-letniemu mieszkańcowi gm. Zabrodzie. W piątek w trakcie przeszukania, w jego mieszkaniu policjanci z posterunku w Zabrodziu znaleźli amfetaminę.

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomani za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara pozbawienia wolności do lat 3, za handel narkotykami sprawcy grozi do 10 lat więzienia.

Źródło zdj. KPP Wyszków
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]