Dzisiaj jest: piątek, 6 sierpnia 2021

eWyszków » Wiadomości » Śmiertelne potrącenie rowerzysty. Sprawca uciekł

Śmiertelne potrącenie rowerzysty. Sprawca uciekł

11 listopada 2020, 13:10, KPP w Wyszkowie, red. Miłosz Magrzyk

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło w miniony piątek w miejscowości Leszczydół-Podwielątki. Według wstępnych ustaleń mundurowych kierujący samochodem potrącił rowerzystę, nie udzielił mu pomocy, a na dodatek uciekł z miejsca zdarzenia. Rowerzysta zginął na miejscu. Funkcjonariusze poszukują świadków zdarzenia i gwarantują anonimowość.

W piątek, 6 listopada, około godz. 18.45, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie otrzymał zgłoszenie, że na drodze w miejscowości Leszczydół-Podwielątki został potrącony rowerzysta. Na miejscu nie było drugiego uczestnika wypadku. Kierowca samochodu, nie udzielając pomocy potrąconemu, mężczyźnie uciekł. 70-letni rowerzysta na skutek poniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci pod nadzorem prokuratora przez kilka godzin wykonywali czynności na miejscu wypadku drogowego. Śledczy zabezpieczyli ślady oraz sporządzili dokumentację procesową mającą na celu wyjaśnić przebieg, okoliczności zdarzenia, a przede wszystkim doprowadzić do ustalenia i zatrzymania sprawcy śmiertelnego potrącenia.

Wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do zatrzymania sprawcy, ustalenia przebiegu i okoliczności zdarzenia, bądź były świadkiem wypadku, są proszone o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wyszkowie, tel. 47 704 62 50 lub 47 704 62 00. Można też wysłać wiadomość e-mail na adres kppwyszkow@ra.policja.gov.pl lub za pośrednictwem fanpage Policja Wyszków na portalu Facebook.com - https://www.facebook.com/Policja-Wyszk%C3%B3w-1657492944519076Źródło zdjęcia: KPP w Wyszkowie
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]