Dzisiaj jest: piątek, 6 sierpnia 2021

eWyszków » Wiadomości » Umów wizytę w urzędzie skarbowym

Umów wizytę w urzędzie skarbowym

1 grudnia 2020, 13:05, Ministerstwo Finansów, red. Miłosz Magrzyk

Skorzystaj ze specjalnej usługi, której zadaniem jest usprawnienie obsługi interesantów.

Każdy może umówić wizytę w dogodnym dla siebie terminie - przez Internet lub telefon.

Usługa Umów wizytę w urzędzie skarbowym jest dostępna poprzez stronę internetową urzędu skarbowego, izby administracji skarbowej, a także poprzez strony https://www.podatki.gov.pl/ oraz https://wizyta.podatki.gov.pl/.

Po wejściu na wybraną stronę należy postępować zgodnie z zamieszczoną tam instrukcją, tj.: wybrać właściwy urząd i sprawę, którą chcemy załatwić, datę i godzinę wizyty oraz podać swoje dane.

Na wskazany przez nas adres e-mail otrzymamy potwierdzenie wizyty z podaną datą, godziną oraz numerem pokoju/stanowiska, w którym będzie na nas czekał pracownik urzędu.

Wizytę można też umówić telefonicznie. Wykaz numerów telefonów, pod którymi będzie można skorzystać z nowej usługi, można znaleźć na stronach internetowych poszczególnych urzędów skarbowych pod adresem: www.mazowieckie.kas.gov.pl.

Z umówionej wizyty można zrezygnować, dzwoniąc pod numer wskazany na stronie urzędu skarbowego - dzięki temu zwolniony termin wizyty może zostać wykorzystany przez inną osobę.

Wprowadzona usługa ma zapewnić interesantom nie tylko większy komfort załatwiania spraw, ale i większe bezpieczeństwo.Źródło zdjęcia: https://pixabay.com/pl/
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]