Dzisiaj jest: wtorek, 2 marca 2021

eWyszków » Wiadomości » Auto detailing a przygotowanie samochodu do sprzedaży

Auto detailing a przygotowanie samochodu do sprzedaży

20 stycznia 2021, 13:24, Tipmedia, artykuł sponsorowany

Auto detailing Warszawa cieszy się popularnością nie tylko wśród kierowców, którzy lubią jeździć zadbamy autem. Coraz częściej usługę car detailing czy bezbarwnego foliowania zamawiają ci, którzy planują sprzedaż samochodu. Dlaczego warto rozważyć taki krok?

Auto SPA a ocena potencjalnego kupującego'

Na co możesz liczyć w ramach usługi car detailing?

Auto SPA a ocena potencjalnego kupującego

Car detailing był jeszcze niedawno postrzegany jako usługa przygotowana głównie z myślą o kierowcach, którzy w profesjonalny sposób chcą zadbać o wygląd swojego samochodu. Dzisiaj z tak rozumianej usługi korzysta rzeczywiście wiele osób. Coraz częściej chodzi nie tylko o profesjonalne czyszczenie wnętrza samochodu, w tym tapicerki, i zabezpieczenie odpowiednimi produktami. Wielu kierowców zdaje sobie sprawę, że lakier samochodowy w bardzo różnych sytuacjach może ulec mniejszym lub większym uszkodzeniom. Warto więc nie tylko regularnie usuwać te ubytki, lecz także zabezpieczyć samochód przed tego typu uszkodzeniami z pomocą specjalnej folii. Wszystkie te zabiegi wykonują nie tylko aktualni użytkownicy pojazdów, lecz także osoby, które planują sprzedaż auta. Do https://blingautodetailing.pl/ coraz częściej zgłaszają się osoby zainteresowane profesjonalnym przygotowaniem samochodu do sprzedaży. Oczywiście najbardziej zawsze liczy się praca i jakość silnika, wiek samochodu, sprawność wszystkich części, liczba przejechanych kilometrów. Nie da się jednak również ukryć, że dla pierwszego wrażenia klienta oglądającego samochód wystawiony na sprzedaż ma jego wygląd zewnętrzny i wewnętrzny. Warto więc o niego zadbać przed wystawieniem auta na sprzedaż, szczególnie jeśli w trakcie bieżącego użytkowania niezbyt często miałeś czas na to, by auto porządnie posprzątać i zabezpieczyć. Auto SPA to idealne rozwiązanie dla każdego typu samochodu, choć w przypadku tych droższych i bardziej luksusowych takie odnawianie przed sprzedażą ma jeszcze większe znaczenie.

Na co możesz liczyć w ramach usługi car detailing?

W zależności od wybranej usługi możesz oczekiwać:

- wykonania pakietu zabiegów wraz z jednoetapową korektą lakieru. W efekcie usunięte zostaną mikrozarysowania, utlenienia oraz zmatowienia lakieru na poziomie 50-70%.

- dwuetapowej korekty lakieru, która już w pierwszym etapie usuwa większość rys małych i średnich, mikrozarysowań, utlenień oraz zmatowień. Drugi etapu pozwala wydobyć maksymalny połysk i głębie lakieru.

- wieloetapowej korekty lakieru, której celem jest usunięcie mikrozarysowań, utlenień oraz zmatowień lakieru na poziomie do 95%.

- kompleksowe czyszczenia detailingowego wnętrza.

- pranie tapicerki materiałowej (plus ewentualnej jej impregnacji).

- laminowania samochodu.

- ceramicznego zabezpieczenia lakieru.

- renowacji tapicerki skórzanej.

  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]