Dzisiaj jest: piątek, 19 sierpnia 2022

eWyszków » Wiadomości » Nowe radiowozy dla policjantów

Nowe radiowozy dla policjantów

20 grudnia 2021, 18:53, KPP w Wyszkowie, red. Miłosz Magrzyk

Uroczyste przekazanie 4 nowych samochodów służbowych odbyło się na placu apelowym Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie. Nowe hybrydowe toyoty corolle oraz terenowy land cruiser trafiły do wszystkich posterunków powiatu wyszkowskiego oraz Wydziału Prewencji .

Uroczystą zbiórkę przekazania policjantom nowego sprzętu rozpoczął komendant nadkom. Mariusz Sycik. Następnie szef policjantów wspólnie z przedstawicielami samorządów wręczył funkcjonariuszom kluczyki do radiowozów. Samochody z automatyczną skrzynią biegów, wyposażone w poduszki powietrzne wraz z kurtynami powietrznymi, czujniki deszczu i kamerę cofania trafiły do wszystkich posterunków oraz Wydziału Prewencji KPP w Wyszkowie.

Hybrydowe toyoty corolle combi zostały zakupione w połowie z pieniędzy przekazanych przez Starostwo Powiatowe w Wyszkowie oraz gminy: Brańszczyk, Długosiodło, Somianka, Rząśnik, Wyszków, Zabrodzie oraz w 50 procentach zostały sfinansowane z budżetu Policji, natomiast terenowy land cruiser został przekazany przez Komendę Główną Policji.

Komendant Sycik zauważył, że wieloletnia współpraca z samorządami owocuje zakupem i przekazaniem nowoczesnych pojazdów, które będą służyły mieszkańcom powiatu wyszkowskiego, poprawią komfort pracy policjantów, ale również korzystnie wpłyną na ekologię. Nadkomisarz Mariusz Sycik złożył również na ręce samorządowców podziękowania za całoroczną dobrą współpracę i wsparcie finansowe, które wpływa na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców wszystkich gmin powiatu wyszkowskiego.

Nowe pojazdy poświęcił kapelan Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie ksiądz Wojciech GoryszewskiŹródło zdjęcia: KPP w Wyszkowie
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]