Dzisiaj jest: piątek, 19 sierpnia 2022

eWyszków » Wiadomości » Zatrzymali poszukiwanych. Jeden schował się pod kołdrą

Zatrzymali poszukiwanych. Jeden schował się pod kołdrą

30 grudnia 2021, 18:33, KPP w Wyszkowie, red. Miłosz Magrzyk

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali poszukiwanych mężczyzn.Mężczyźni zatrzymani zostali w swoich domach. Jeden z nich schował się pod kołdrą, aby zmylić funkcjonariuszy.

Policjanci z wyszkowskiej patrolówki zatrzymali poszukiwanych, którzy unikali odbycia kary pozbawienia wolności. Pierwszy z ujętych mężczyzn był poszukiwany przez Sąd Okręgowy w Gorzowie Wlkp. oraz Sąd Rejonowy w Wyszkowie, natomiast drugi wyłącznie przez miejscowy wymiar sprawiedliwości. Obaj to mieszkańcy Wyszkowa, w wieku 44 i 35 lat.

Do pierwszego zatrzymania doszło tuż przed godziną 15.00 w miejscu zamieszkania 44-letniego wyszkowianina. Kiedy mundurowi zapukali do drzwi, otworzył im członek rodziny poszukiwanego mężczyzny. Stwierdził, że 44-latka nie ma w domu. Policjanci nie dali się zwieść, sprawdzili mieszkanie i odnaleźli poszukiwanego mężczyznę. 44-latek przed funkcjonariuszami schował się pod kołdrą, licząc, że nie zostanie zauważony.

Do kolejnego zatrzymania doszło o godzinie 18.00 również w domu 35-letniego mieszkańca Wyszkowa. Mężczyzna nie krył zdziwienia niespodziewaną wizytą policjantów.

Obaj poszukiwani zostali przewiezieni do policyjnego aresztu, skąd zostali odkonwojowani do zakładu karnego. 44-latek w więziennej celi spędzi ponad rok, natomiast 35-latek 8 miesięcy.Źródło zdjęcia: https://pixabay.com/pl/
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]