Dzisiaj jest: poniedziałek, 2 października 2023

eWyszków » Wiadomości » Wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego

Wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego

5 stycznia 2022, 15:33, Starostwo Powiatowe w Wyszkowie, red. Miłosz Magrzyk

Dwoje nauczycieli zatrudnionych w placówkach oświatowych powiatu wyszkowskiego rozpoczęło rok 2022 od odebrania aktu nadania stopnia awansu zawodowego.

3 stycznia 2022 r. akty nadania stopnia awansu zawodowego na stopień nauczyciela mianowanego z rąk starosty powiatu wyszkowskiego Jerzego Żukowskiego i wicestarosty powiatu wyszkowskiego Leszka Marszała odebrali: Małgorzata Wiśniewska, nauczycielka w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Marii Konopnickiej w Wyszkowie, i Zbigniew Konrad Zwaliński, nauczyciel w Zespole Szkół nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wyszkowie.

Zgodnie z rotą zawartą w Karcie Nauczyciela ślubowali: rzetelnie pełnić powinność nauczyciela, wychowawcy i opiekuna młodzieży, dążyć do pełni rozwoju osobowości ucznia i własnej, kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania ojczyzny, tradycji narodowych oraz poszanowania Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.Źródło zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Wyszkowie
  

Czytaj również

Photo

Dieta niskokaloryczna z dowozem pod twoje drzwi: przyszłość zdrowego odżywiania w Warszawie

18 sierpnia 2023, 20:50

Zbalansowane, zdrowe odżywianie jest fundamentem dobrego samopoczucia i ogólnego zdrowia. Niemniej jednak, nasze szybkie, miejskie tempo życia często uniemożliwia nam poświęcenie czasu na przygotowanie odpowiednich posiłków. W tym kontekście, usługi typu "diety z dowozem Warszawa" stają się coraz bardziej popularne, oferując zdrowe, niskokaloryczne posiłki dostarczane prosto do naszych drzwi.

Photo

Sól himalajska - kiedy ją stosować?

9 sierpnia 2023, 16:44

Sól to podstawowy składnik naszej diety, nie tylko dodaje smaku do potraw, ale też dostarcza organizmowi niezbędnych minerałów. Jednym z rodzajów soli, który zdobył na popularności w ostatnich latach jest sól himalajska. Jest ona ceniona za swój unikalny smak i potencjalne korzyści zdrowotne. Czy jednak zastanawiałeś się, kiedy najlepiej stosować sól himalajską? W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

Photo

Bez uprawnień, z promilami, z sądowymi zakazami. Nieodpowiedzialni kierowcy wyeliminowani z dróg

27 lipca 2023, 10:36

Pomimo policyjnych apeli i informacji o konsekwencjach związanych za jazdę po alkoholu, ciągle nie brakuje tych, do których żadne ostrzeżenia nie docierają. Policjanci zatrzymują kolejnych nietrzeźwych kierowców. Dzieje się tak pomimo świadomości zagrożeń, jakie powodują pijani za kierownicą oraz konsekwencji prawnych.


UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]