Dzisiaj jest: środa, 28 września 2022

eWyszków » Wiadomości » Pijany zjechał z drogi i uderzył w drzewo

Pijany zjechał z drogi i uderzył w drzewo

11 kwietnia 2022, 19:39, KPP w Wyszkowie, red. Miłosz Magrzyk

Bezmyślność kolejnego kierowcy omal nie doprowadziła do tragedii. Mężczyzna nie zapanował nad pojazdem, zjechał z drogi do lasu i uderzył w drzewo. Alkomat wykazał w jego organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Nieodpowiedzialny kierowca już stracił prawo jazdy.

Informacja o zdarzeniu drogowym na drodze powiatowej między miejscowością Niemiry a trasą S-8 trafiła do oficera dyżurnego wyszkowskiej policji w niedzielę około godziny 13.30. Na miejsce zostali skierowani policjanci ruchu drogowego. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że mieszkaniec powiatu wyszkowskiego na prostym odcinku nie dostosował prędkości do warunków drogowych i zjechał do lasu, gdzie zakończył podróż, uderzając bmw w drzewo. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu wykazało w organizmie mężczyzny ponad 1,5 promila. Policjanci zatrzymali młodemu kierowcy prawo jazdy.

22-latek z obrażeniami został przewieziony do szpitala, gdzie została mu pobrana krew do badań w celu weryfikacji tego, czy nie znajdował się pod działaniem substancji odurzających.

Na miejscu technik kryminalistyki wykonał oględziny miejsca, pojazdu, zabezpieczył ślady i sporządził szkic zdarzeniowy. Dalsze postępowanie wyjaśni przebieg i okoliczności tego zdarzenia drogowego.

22-latek musi się liczyć z surowymi konsekwencjami. Za kierowanie, będąc w stanie nietrzeźwości, grożą: sądowy zakaz kierowania pojazdami, wysoka grzywna oraz do 2 lat pozbawienia wolności.Źródło zdjęcia: KPP w Wyszkowie
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]