Dzisiaj jest: wtorek, 6 grudnia 2022

eWyszków » Wiadomości » Dwa groźne wypadki drogowe

Dwa groźne wypadki drogowe

2 maja 2022, 18:15, KPP w Wyszkowie, red. Miłosz Magrzyk

30 kwietnia na wyszkowskich drogach doszło do dwóch groźnych wypadków. Przyczyną obu zdarzeń było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

Do pierwszego zdarzenia drogowego doszło chwilę przed godziną 11.00 w Wyszkowie na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego z ul. Towarową. W zderzeniu samochodu osobowego i motocykla ranny został amator jednośladu. Przewieziono go do szpitala. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 24-letni kierowca audi, wykonując manewr skrętu w lewo w ul. Towarową, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 26-letniemu motocykliście jadącemu od strony ul. Leśnej.

Do kolejnego groźnie wyglądającego wypadku drogowego doszło o godzinie 11.40 w miejscowości Skuszew na węźle komunikacyjnym trasy S8 z drogą krajową nr 62. Tym razem ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 38-letni kierowca busa, zjeżdżając z węzła trasy S8 i wjeżdżając na drogę krajową nr 62, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu w stronę Wyszkowa 42-letniemu kierowcy kii. Obaj kierowcy zostali przetransportowani do szpitala.

Policjanci nieustannie apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza teraz, kiedy wydawałoby się, że dobre warunki pogodowe sprzyjają bezpiecznej jeździe. Nie dajmy się zwieść słonecznej pogodzie i zachowajmy ostrożność oraz rozwagę.Źródło zdjęcia: KPP w Wyszkowie
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]