Dzisiaj jest: wtorek, 6 grudnia 2022

eWyszków » Wiadomości » Pożar domu przy ul. Białostockiej w Wyszkowie

Pożar domu przy ul. Białostockiej w Wyszkowie

10 maja 2022, 19:35, Miłosz Magrzyk

10 maja 2022 o 3.24 do stanowiska kierowania straży pożarnej wpłynęła informacja o pożarze domu w Wyszkowie na ul. Białostockiej.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania ustalono, że ogień znajduje się w jednym z pokojów parterowego budynku mieszkalnego, a w pozostałych pomieszczeniach występuje intensywne zadymienie. Z informacji uzyskanych od osób postronnych ustalono, że w środku mogą znajdować się ludzie. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i podaniu jednego prądu wody w natarciu na pożar. Jednoczenie w trakcie działań odnaleziono dwie osoby wewnątrz budynku. Natychmiast przystąpiono do ewakuacji i udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy. Następnie osoby poszkodowane zostały przekazane przybyłym na miejsce zespołom ratownictwa medycznego. Po opanowaniu i ugaszeniu pożaru wszystkie pomieszczenia przewietrzono oraz sprawdzono miernikami wielogazowymi. Akcja trwała 1 godzinę i 40 minut i brało w niej udział 17 strażaków - przekazała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wyszkowie.

Niestety, kobiet nie udało się uratować.Źródło zdjęcia: KP PSP w Wyszkowie
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]