Dzisiaj jest: wtorek, 30 maja 2023

eWyszków » Wiadomości » 103 km/h przez Kamieńczyk

103 km/h przez Kamieńczyk

29 maja 2022, 09:43, KPP w Wyszkowie, red. Miłosz Magrzyk

Następstwem zbyt szybkiej jazdy są m.in. dłuższa droga hamowania i brak kontroli nad pojazdem, co w konsekwencji może doprowadzić do wypadku.

W czwartek po 13.00 w Kamieńczyku na ul. Warszawskiej policjanci ruchu drogowego Komedy Powiatowej Policji w Wyszkowie zatrzymali do kontroli drogowej zbyt szybkiego kierującego volkswagenem, który przez obszar zabudowany pędził z prędkością o 53 km/h wyższą niż dopuszczalna.

Za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym mieszkańcowi powiatu wyszkowskiego mundurowi zatrzymali prawo jazdy na okres trzech miesięcy, ukarali go surowym mandatem karnym oraz dopisali do konta kierowcy punkty karne.

Warto pamiętać, że jeżeli osoba, której zatrzymano dokument prawa jazdy, w okresie 3 miesięcy po raz kolejny zostanie zatrzymana w takich okolicznościach przez policjantów, to czas zatrzymania dokumentu wydłużony zostanie do 6 miesięcy. Kolejne zatrzymanie w związku z podobną sytuacją wiąże się z cofnięciem uprawnień i koniecznością ponownego zdawania egzaminu.Źródło zdjęcia: KPP w Wyszkowie
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]