Dzisiaj jest: wtorek, 6 grudnia 2022

eWyszków » Wiadomości » Preferencyjny zakup węgla w Gminie Wyszków

Preferencyjny zakup węgla w Gminie Wyszków

16 listopada 2022, 10:35, UG Wyszków, red. Kacper Jaworowski

Mieszkańcy gminy mogą składać wnioski o zakup preferencyjny węgla.

Burmistrz Wyszkowa Grzegorz Nowosielski informuje, że Gmina Wyszków przystępuje do zakupu paliwa stałego z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych zlokalizowanych na terenie Gminy do dnia 31 grudnia 2022.

Wszyscy zainteresowani powinni zgłosić się do wyszkowskiego Urzędu Miasta, przy alei Róż 2, do sali 8B lub pobrać wniosek i złożyć go przez system ePUAP do dnia 30 listopada 2022. Zebrane wnioski będą służyć do rozeznania jak duże zapotrzebowanie na dofinansowanie istnieje wśród mieszkańców, co pozwoli określić skale i zaplanować z wyprzedzeniem działania w zakresie zakupu oraz dystrybucji surowca.

Do dokonania zakupu węgla uprawnione będą gospodarstwa domowe, które spełniają warunki do otrzymania dodatku węglowego, a więc zgłosiły używane przez siebie źródło ciepła w Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków.

O szczegółach będziemy Państwa informować na bieżąco.


Źródło zdjęcia: Pixabay/Ben Scherjon
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]