Dzisiaj jest: wtorek, 6 grudnia 2022

eWyszków » Wiadomości » Efekty debaty "Świadomy Senior - Bezpieczny Senior"

Efekty debaty "Świadomy Senior - Bezpieczny Senior"

17 listopada 2022, 15:38, KPP Wyszków, red. Kacper Jaworowski

Wyszkowscy mundurowi uświadamiają seniorów.

W środę, 16 listopada br., w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej im. C. Norwida, przy ulicy Gen. Józefa Sowińskiego 80 w Wyszkowie, odbyła się debata na społeczna na temat bezpieczeństwa mieszkańców gminy, w trakcie której zostały przedstawione i omówione informacje dotyczące:

- bezpieczeństwa seniorów;
- metod oszustw i wyłudzeń;
- Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa;
- aplikacji "Moja Komenda";
- programu "Dzielnicowy bliżej nas".

Spotkanie prowadzili kolejno: podinsp. Mariusz Sycik, podkom. Daniel Tryc, asp. szt. Adam Pieńczuk, nadkom. Piotr Ungrowski oraz podinsp. Tomasz Marcinkiewicz. Dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Wyszkowie Małgorzata Ślesik-Nasiadko zaprosiła do zapisów na bezpłatne kursy internetowe. Przybyli na wydarzenie seniorzy, mogli śmiało uczestniczyć w debacie. Zgłaszali oni funkcjonariuszom swoje codzienne problemy i spostrzeżenia.


Źródło zdjęcia: KPP Wyszków
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]