Dzisiaj jest: wtorek, 5 marca 2024

eWyszków » Wiadomości » Wybuch gazu (zdjęcia)

Wybuch gazu (zdjęcia)

20 grudnia 2022, 11:59, PSP Wyszków, red. Kacper Jaworowski

W domu eksplodowała butla z gazem.

Doszło do wybuchu gazu w jednym z domów w Dudowiźnie (gm. Brańszczyk). 15 grudnia 2022, o godz. 10:42 do Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wyszkowie wpłynęła informacja o pożarze domu.

Przybyli na miejsce zdarzenia strażacy, zabezpieczyli miejsce zdarzenia i podali dwa prądy gaśnicze wody - z zewnątrz przez otwór okienny i od środka. W momencie zdarzenia nikt nie przebywał wewnątrz budynku. Po opanowaniu ognia z budynku wyniesiono butlę z gazem. Gdy pożar został całkowicie ugaszony budynek przewietrzono przy pomocy wentylatora oraz sprawdzono kamerą termowizyjną i miernikiem wielogazowym.

Doszło do wybuchu ulatniającego się z butli gazu i w konsekwencji do pożaru. W akcji brał udział patrol policji oraz 19 strażaków z OSP Brańszczyk, OSP Poręba i PSP JRG Wyszków. Interwencja trwała 1 godzinę i 37 minut.


Źródło zdjęć: PSP Wyszków
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]